«Теплі» кредити
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

«Теплі» кредити

Колосальна економія з компанією "ФайнБуд"! А все тому, що ми беремо участь в державних і європейських програмах енергозбереження.

«Теплі» кредити

Ощадбанк   Укргазбанк

Беручи до уваги безцінний досвід у наданні кредитів населенню для утеплення житла, Ощадбанк і Укргазбанк знову видають "теплі кредити" з 18.04.2018. Урядова програма спрямована на надання грошей на купівлю матеріалів і техніки, що забезпечують енергозбереження і енергоефективність житлових будинків.

Скористатися програмою можуть:

 • клієнти, які складають групу співвласників багатоквартирних будинків. Вони можуть розраховувати на державну компенсацію від 40 до 70%, якщо вони відносяться до пільгової категорії населення;
 • ОСББ - 40%;
 • фізичні особи - 35%.

Розмір позики коливається від 1 тис. До 50 тис. Грн. за умови внесення первинного внеску в розмірі - 10%. Період виплати кредиту становить від 1 до 3 років. Процентна ставка - 24,5% річних з можливістю дострокового погашення.

Наша компанія має всі необхідні сертифікати і технічні паспорти, що дозволяють клієнтам отримувати «теплі» кредити.Процедура оформлення кредиту

Процедура отримання кредиту доволі проста. При зверненні в банк клієнту слід надати:

 • рахунок-фактуру на матеріали;
 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • довідку про доходи.

При оформленні "теплого" кредиту наші клієнти отримують рахунок-фактуру на енергозберігаючі матеріали та обладнання для надання в банк, після чого проводиться перевірка платоспроможності та укладення договору. Далі позичальник надає банку чек або видаткову накладну для формування зведеного реєстру кредитів і подачі його в Держагентства з енергоефективності, які компенсують банку позику, переведену на рахунок клієнта.

 Програма IQ Energy

ОТПБАНК Укрсиббанк

Використання енергозберігаючих матеріалів дозволило нам брати участь в програмі енергозбереження від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). В рамках цієї програми ЄБРР працює з фінансовими установами України, які оформляють позики на оплату робіт, що сприяють заощадженню енергії. Крім фінансової допомоги, клієнт може розраховувати на консультації фахівців.

Підтримка даної програми здійснюється за рахунок грантових коштів в розмірі 15 мільйонів євро, виданих Східноєвропейським партнерством у галузі енергоефективності та екології ( "E5P") і грантом технічної допомоги для здійснення програми, яка надається в рівних частинах від E5P та Швеції.

Приватний клієнт може розраховувати на відшкодування (грант) до 3000 євро. Компенсація (грант) становить 35% від суми кредиту або інвестицій в енергоефективні технології (включаючи монтажні роботи і доставку).

 

 
 
Позвонити
 Догори