Будівництво з газоблока та газобетона
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Будівництво з газоблока та газобетона

Сьогодні на прогресуючому будівельному ринку пропонується серія матеріалів, яка відноситься до пористого бетону. З усього різноманіття особливо можна виділити газобетон. Даний матеріал має ряд переваг перед своїми аналогами. Газобетон - поєднання простоти виробництва, високих міцних показників, точних геометричних розмірів і досить низькою собівартістю.

Як з'явився газобетон

Газобетон з'явився в 20-і роки минулого століття. Синтез матеріалу пройшов в лабораторіях Фінляндії і на початку 30-х років шведський концерн Siporex вперше промислово випробував отримання цього штучного каменю, який виготовляється шляхом «спінювання» суміші з піску та цементу. Значно зросло виробництво автоклавного газобетону після Другої світової війни. Поштовхом до цього послужила потреба у відновленні зруйнованих будівель.

Активне будівництво заводів з виготовлення газобетону дозволило економічно і оперативно вирішувати дану проблему. Об'ємна маса виробництва газобетону в той час становила 600-700 кг / м3. Такі показники цілком задовольняли вимогам по теплопровідності конструкцій. Отже, підвищена теплосопротівляемость дозволяла зводити зовнішні стіни в один шар без будь-якого пристрою шару теплоізоляції. Завдяки точним геометричним розмірам, блоки з'єднуються між собою так, що товщина клейового розчину не перевищує 2 мм, що забезпечує захист від промерзання швів.

Зупинимося докладніше на характеристиках міцності бетону. Теорія говорить, що бетон є якіснішим за низького водотвердом відношенні. Таке ставлення має становити 0,28 - 0,3. Зі збільшенням вмісту води міцність бетону знижується. Це безпосередньо відноситься до пористого увазі бетону.

Абсолютно ясно, що якісний бетон ніколи не вийде, якщо водотвердое відношення дорівнюватиме 0,6 - 0,7. Водотвердое ставлення газобетону складає 0,4 - 0,45 - ось, власне, чому його міцності так високі. Вони доводяться до показників автоклавних Газосилікат при використанні золи-винесення ТЕЦ або використовуючи домол піску.

Газоблок і його застосування

За допомогою стінових блоків (стінових блоків з газобетону) зводять перегородки, зовнішні і внутрішні стіни. Також ці блоки використовуються при будівництві багатоповерхівок на каркасній основі. За допомогою такого блоку зводиться 2-х або 3-х поверховий заміський будинок, в якому буде завжди затишно і тепло жити. Причому, з економічної точки зору будівництво будинків з газобетону дуже вигідно і доступно не тільки багатим і середньому класу. Поверхня конструкцій з газобетону прекрасно грунтується, а також забарвлюється зсередини. Чистоту поверхні можна підтримувати простим промиванням водою.

Газобетон також може застосовуватися при будівництві неопалюваних складських приміщень. Дані приміщення можуть бути призначені для зберігання машин, інвентарю, різної сільськогосподарської продукції.

Використання за кордоном

У світі газобетон застосовують для реконструкції старих споруд, особливо, коли огороджувальні конструкції потребують додаткового утеплення. Також газобетон застосовують при збільшенні поверховості будинку, при цьому зберігаючи відповідні фундаменти.

Газобетон - це ефективний і економічний будівельний матеріал, за допомогою якого можна в стислі терміни спорудити будівлю будь-якого призначення. Блоки газобетону будуть служити утеплювачем при будівництві великих будинків. А в малоповерховому будівництві блоки газобетону виконуватимуть несучу і теплоізоляційну функції. Можливо також комплексне застосування газобетону у конструкціях внутрішніх і зовнішніх стін, перекриттів, перегородок, перемичок, покриттів, сходових ступенів. Ніздрюватий бетон намагалися використовувати в конструкціях підвальних стін, фундаментів, але обґрунтованість такого застосування необхідно перевірити на надійність і довговічність конструкцій.

За допомогою газобетонних блоків можна звести будівлю будь-якої конфігурації, тим самим забезпечується безмежний політ фантазії для архітекторів. Так як газобетонні блоки мають високу точність геометричних розмірів, то штукатурні роботи всередині приміщення можна не проводити. Такі оздоблювальні матеріали, як шпалери і керамічна плитка, прекрасно клеяться на газобетон.

Таким чином, газобетон незамінний при реконструкції старих будівель, нарощуванні їх поверховості, утепленні фасадів без жодного зміни несучої здатності і конструкції фундаментів.

Основні помилки

При несумлінне виконання робіт при будівництві будинків з газобетону можуть виникнути деякі помилки. Але варто зазначити, що працювати з цим матеріалом досить просто і зручно. Будівельники часто надовго залишають горизонтальні поверхні газобетону незахищеними від снігу і дощу. У спеку склеюються блоки з газобетону навпаки потребують зволоженні. Висихання стіни з газобетону за часом дорівнює терміну висихання стіни з керамічної або силікатної цегли.

Існують деякі правила зберігання і транспортування газобетону. Всі вироби повинні зберігатися в упаковці. Неприпустима перевезення матеріалу навалом, так як він дуже крихкий. Варто відзначити, що газобетон потребує високій якості виконання будівельних робіт. Дослідження показали, що термічний опір знижується на 20% при кладці стін з ячеисто-бетонних блоків, шви яких дорівнюють по товщині 10 мм. При влаштуванні швів, що мають товщину 20 мм, даний показник знижується на 31 - 32% в порівнянні з кладкою на клейовий основі.

Поради при використанні газоблоку

 • Вибір стінових блоків з газобетону. Якщо ви вже маєте проект будинку з газобетону, значить, пора зайнятися закупівлею будівельних матеріалів. При придбанні газобетону обов'язково ознайомтеся з документом про якість продукції. Вивчивши його, ви будете мати абсолютно чітке уявлення про основні характеристики газобетону, дізнаєтеся інформацію про марку бетону, його фактичної вологості та міцності.
 • Важливо знати! Вікна, двері, кронштейни та інші елементи кріпляться до стіни з газобетону за допомогою спеціальних дюбелів. Заборонено використовувати ударні дрилі під час свердління отворів під такі дюбелі.
 • Вимоги до штукатурки. Зовнішнє оштукатурювання ячеисто-бетонної стіни можна виконати складом сухої суміші. Важлива вимога до зовнішнього штукатурення - певна паропроникність. Штукатурки повинні мати гарну адгезію до основи, малої укладанням щоб уникнути появи тріщин, малим водопоглинанням, гарну гідрофобністю і здатністю до самовисиханію після зволоження. Відзначимо, що оштукатурювання фасадів здійснюється при температурі основи від +5 до +30 С. У разі нагрівання поверхні понад 20 ° С - потрібно зволоження.
 • Піно-і газобетонні блоки, в чому їх відмінність? У чому відмінність піноблоку від газоблоку читайте тут
$document = JFactory::getDocument(); $document->addCustomTag(' ');
 
 
Позвонити
 Догори