Монтаж сайдингової системи FineBer
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Монтаж сайдингової системи FineBer

Обшивка сайдингом позволяет без лишних проблем и денежных затрат изменить внешний вид Вашего дома в лучшую сторону. Помимо этого монтаж сайндинга позволяет в то же время утеплить дом используя утеплитель для фасадов, благодаря чему можно сэкономить на обогреве, а также повысить уровень комфорта. Термоизоляционный материал обеспечивает прохладу летом и тепло зимой.

Застосування панелей сайдинга Панелі сайдинга FineBer призначені для прямолінійного горизонтального встановлення на стіни будівлі.
Застосування фінішної планки Фінішна планка застосовується для завершення установки панелей сайдинга і додаткових аксесуарів. Місця установки фінішної планки: під карнизом (рис. 8), з околооконной планкою (рис. 13) і вітровою дошкою (рис. 14).
Застосування H-профілю H-профіль (сполучна планка) застосовується для з'єднання панелей сайдинга.
Застосування внутрішнього і зовнішнього кутів Зовнішні та внутрішні кути застосовуються для стикування панелей сайдинга на кутах (рис. 4, 6). Крім стандартного застосування, внутрішній кут можна використовувати на стику підшивки вертикальної стіни фронтону і нижньої частини виступаючого даху (рис. 14). Зовнішній кут може застосовуватися на торці даху.
Застосування H-профілю H-профіль (сполучна планка) застосовується для з'єднання панелей сайдинга.
Застосування стартовою планки Стартова планка і початковий профіль функціонально і початкового профілю взаємозамінні. Стартова планка застосовується для закріплення першої панелі сайдинга. Місце її установки вказано на (рис. 11, 12). Можна використовувати планки будь-якого кольору, так як вони повністю закриваються панеллю сайдинга.
Застосування софіта Софіт застосовується для підшивки карнизів (також для підшивки карнизів можна використовувати панелі сайдинга) (рис. 14).
Застосування околооконной планки Околооконная планка застосовується для закриття укосів поглиблених вікон і дверей (рис. 13). Околооконная планка виконує подвійну функцію - закриває дверні, віконні укоси і замінює широкий J-Профіль (лиштва).
Застосування вітрової дошки Вітрова дошка застосовується для обробки торців покрівлі (рис. 14).
Застосування J-профілю J-профіль і широкий J-профіль (лиштва) застосовуються в якості віконної (рис. 10) або дверний накладки (окантовка дверних і віконних прорізів), а також для декоративного оздоблення прорізів. Крім того, J-профіль використовується для завершення обшивки сайдингом фронтону будинку (рис. 14).
Застосування зливної планки Зливна планка встановлюється над вікнами (рис. 15).
Застосування відливу Відплив застосовується для закриття нижніх частин укосів вікон і виступаючої частини цоколя будівлі (в цьому випадку відлив монтується до установки стартової планки) (рис. 11). Для зручності користування відлив випускається чотирьох розмірів: 100, 150, 180, 250 мм.
$document = JFactory::getDocument(); $document->addCustomTag(' ');
 
 
Позвонити
 Догори