Зйомка тепловізором
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Зйомка тепловізором

Кожен власник приватного будинку або котеджу мріє про те, щоб його житло було теплим і затишним. Досягнення бажаної мети вимагає періодичного проведення ремонту та профілактичних робіт. Перш ніж братися за вирішення питань з утеплення будинку, важливо провести глибокий аналіз тепловтрат експлуатованого будівлі. Визначити їх основне джерело, виявити дефекти будівельних конструкцій або місця розривів труб допоможе тепловізійна зйомка - ефективний спосіб, що дозволяє провести якісний енергоаудит.

 

Що дає проведення тепловізійного обстеження будинку на етапі чорнового будівництва?

Проведення енергоаудиту до приймання будівель - це відмінна можливість:

 • своєчасно виявити будівельні дефекти (тріщини, порушення правил герметизації фундаменту, інше) і усунути їх;
 • локалізувати мости холоду;
 • уникнути ймовірних витрат на усунення дефектів будівництва в майбутньому;
 • виключити ризик аварійних ситуацій.

Тепловізійне обстеження будинку до утеплення - безконтактна діагностика, спрямована на виявлення потенційно проблемних ділянок. Вибравши цей спосіб виявлення будівельних дефектів, ви можете бути впевнені в точності і об'єктивності даних на всі 100%.

 

 

Що дає зйомка тепловізором житлових будинків?

Проведення енергоаудиту будинку по завершенні ремонтних робіт - ефективний метод, що дозволяє:

 • визначити місце розташування труб, електричних мереж без порушення чистової обробки;
 • отримати об'єктивні уявлення про коефіцієнт тепловтрат;
 • дати об'єктивну оцінку якості виконаних підрядником робіт;
 • скласти енергетичний паспорт будинку;
 • отримати документальний звіт про якість теплозахисту, який можна використовувати в суді.

 

Логічним завершенням тепловізійної зйомки є надання клієнту звіту про виконану роботу. У ньому наводиться класифікація виявлених дефектів, вказується причина їх виникнення, наводяться рекомендації щодо їх усунення.

 

Виявлення дефектів методом неруйнівного контролю (тепловізором) - можливість отримати достовірні відомості про актуальні проблеми і усунути їх з мінімальними грошовими втратами. Звертайтеся до нас і оціните на практиці зручність і практичність сучасних технологій в справі!

Кожен власник приватного будинку або котеджу мріє про те, щоб його житло було теплим і затишним. Досягнення бажаної мети вимагає періодичного проведення ремонту та профілактичних робіт. Перш ніж братися за вирішення питань з утеплення будинку, важливо провести глибокий аналіз тепловтрат експлуатованого будівлі. Визначити їх основне джерело, виявити дефекти будівельних конструкцій або місця розривів труб допоможе тепловизионная зйомка - ефективний спосіб, що дозволяє провести якісний енергоаудит.

 
 
Позвонити
 Догори