Статті про будівництво та будівельні матеріали
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Зйомка тепловізором

Кожен власник приватного будинку або котеджу мріє про те, щоб його житло було теплим і затишним. Досягнення бажаної мети вимагає періодичного проведення ремонту та профілактичних робіт. Перш ніж братися за вирішення питань з утеплення будинку, важливо провести глибокий аналіз тепловтрат експлуатованого будівлі. Визначити їх основне джерело, виявити дефекти будівельних конструкцій або місця розривів труб допоможе тепловізійна зйомка - ефективний спосіб, що дозволяє провести якісний енергоаудит.

Детальніше...

Пiноблок

Багато людей телефонують нам і замовляють піноблок (піноблок насправді не є сучасним будівельним матеріалом) маючи на увазі газоблок.

Детальніше...

Будівництво з газоблока та газобетона

Сьогодні на прогресуючому будівельному ринку пропонується серія матеріалів, яка відноситься до пористого бетону. З усього різноманіття особливо можна виділити газобетон. Даний матеріал має ряд переваг перед своїми аналогами. Газобетон - поєднання простоти виробництва, високих міцних показників, точних геометричних розмірів і досить низькою собівартістю.

Детальніше...

Монтаж сайдингової системи FineBer

Обшивка сайдингом позволяет без лишних проблем и денежных затрат изменить внешний вид Вашего дома в лучшую сторону. Помимо этого монтаж сайндинга позволяет в то же время утеплить дом используя утеплитель для фасадов, благодаря чему можно сэкономить на обогреве, а также повысить уровень комфорта. Термоизоляционный материал обеспечивает прохладу летом и тепло зимой.

Детальніше...

 
 
Позвонити
 Догори