Сервіс і гарантія
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Сервіс та гарантія

Сервіс та гарантія грають найважливішу роль в роботі кожного приладу, який працює в будинку. Кожна техніка, з яких-небудь причин може раптово дати збій або поламатися. Саме через це, варто звернути увагу на умови надання гарантійного терміну і сервісних послуг, які дозволяють обслуговувати більшість збоїв і поломок в технічних приладах.

Компанія «Teplohit» гарантує, що у нас надається найнадійніша техніка від світових виробників. У зв'язку з цим, ми надаємо для кожного покупця гарантію, яка вказана в експлуатаційних документах, які надаються в коробці разом з самою технікою.

Саме, з цього, перед тим, як почати роботу з приладом, потрібно в обов'язковому порядку ознайомитися з інструкцією до нього та іншими документами, включаючи гарантійні талони.

Тільки дотримуючись всіх умов, які вказані в гарантійних документах, Ви маєте право на отримання сервісного обслуговування протягом гарантійного терміну.

Зверніть увагу, що сервісне обслуговування та ремонт проводиться безпосередньо компанією-виробником або продавцем (сервісними центрами). Контактна інформація, яка вказує контактні дані, вказана в гарантійних документах.

Крім цього, ремонт по гарантії та сервісне обслуговування здійснюється за наявності гарантійних талонів і чека оплати, який Ви отримуєте в магазині при купівлі товару. Даний чек, в обов'язковому порядку, потрібно зберігати разом з усіма документами.

Також на товарі можуть бути спеціальні пломби, які мають бути присутнім при огляді техніки.

Щоб уникнути будь-яких непорозумінь, абсолютно всі документи, талони, чеки і упаковку від товару потрібно зберігати до кінця гарантійного терміну. При збереженні даних паперів і упаковки Ви маєте право на повне гарантійне та сервісне обслуговування.

Компанія «Teplohit» радить Вам максимально серйозно поставитися до всіх вимог сервісного обслуговування для того, щоб Ваша техніка служила довгі роки.

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори