Скло-сітка
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
Siltek

Скло-сітка

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Шукаєш майстра? Тисни тут

Скло-сітка - надійний «скелет» фасаду будівлі!

Скло-сітка для штукатурки є тканиною з переплетених між собою алюмоборосилікатного ниток, покритих полімерним матеріалом. Міцність таких ниток забезпечується їх термічною обробкою, а розмір осередків в готовому виробі визначається параметрами нитки.

Скло-сітка, утворює разом з штукатурним шаром єдине ціле покриття, яке не тільки запобігає появі тріщин, а й покращує показники адгезії штукатурного шару з різноманітними матеріалами, включаючи пінополістирол, пінопласт та інше.

До незаперечних переваг такого сіткового полотна відноситься не тільки його міцність, А ще:

 • Висока стійкість до впливу вологи.
 • Чудова опірність до розривів та напружень.
 • Стабільність і пластичність структури решітки.
 • Легкість укладання, монтажу.
 • Пожежна безпека, так як за складом такий матеріал практично ідентичний склу і не запалюється.
 • Навіть при усадці будинку сітка забезпечує цілісність конструкції.
 • Відрізняється чудовими показниками адгезії, контактуючи з клейовими складами.

Ціна на скло-сітку фасадну залежить від показників її щільності. Чим щільніша сітка - тим вище її ціна. Впливає на ціну такого матеріалу і ступінь її просочення найрізноманітнішими щелочестойкими сумішами.

Чому купити скло-сітку у Нас, це вигідно?

Погодьтеся, коли виготовлення будь-якого матеріалу вимагає застосування високотехнологічного обладнання - ризик придбати «підробку» такого товару збільшується в кілька разів. Скло-сітка в цьому плані - не виняток. Так як зробити таке полотно високої якості - завдання не з легких, трохи сучасних компаній готові запропонувати вам «найякіснішу скло-сітку в Україні».

Вже десятки кращих будівельних компаній і сотні приватних осіб, які вирішили купити скло-сітку у нас, переконалися в тому, що більш вигідної пропозиції, ніж купити скло-сітку у нас, - навряд чи можна знайти на українському ринку.

Досвідчені будівельники рекомендують: якщо вам потрібна скло-сітка фасадна то купити її слід у надійного виробника, і не економити. Бо якщо матеріал виготовляється на сучасному обладнанні, з дотриманням усіх технологій, правил і норм, то Ви можете бути впевненими в його надійності і довговічності.

Ми здійснюємо продаж склосітки в Чернівцях і з доставкою по всій території України.

 
 
Позвонити
 Догори