Мiнвата
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Мiнвата

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

 Мінеральна вата - на сьогоднішній день є одним із широко використовуваних видів утеплювача. Вона відмінно підходить для утеплення горизонтальних і вертикальних поверхонь, широко використовується там, де може знадобиться захист від нагріваються об'єктів, володіє відмінними звукоізоляційні властивості.

  За своїм складом мінвата ділиться на три основних види:
 • Скловата - виготовляється з елементів битого скла і природного піску, і волокон, завдяки їм робить матеріал пружним і міцним;
 • Шлаковата -проводиться з кам'яних або склоподібних відходів при плавці на металургійних комбінатах, має високу ступінь теплоізоляції, але легко вбирає в себе вологу, тому не підходить для таких приміщень як ванні кімнати;
 • Базальтова вата - в основі якої гірські породи з карбонатами, відмінно підходить для утеплення фундаменту, підлоги, стін і має таку якість як довговічність.

 
 
Позвонити
 Догори