Екструзійний ППС
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
TICO

Екструзійний ППС

Утеплення фасадів

Екструзійний пінополістирол ТехноНІКОЛЬ XPS є теплоізоляційний матеріал з рівномірно розподіленими замкнутими осередками.

Матеріал РОКЛАЙТ рекомендовані для застосування в котеджному і малоповерховому будівництві в якості тепло- звукоізоляції горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як мансарди, каркасні стіни, стіни з обробкою сайдингом, підлоги і перекриття, перегородки.

ТехноНІКОЛЬ XPS не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Висока міцність дозволяє отримати рівне і одночасно жорстку основу, що істотно збільшує термін експлуатації всієї теплоізоляційної системи. Область застосування :. ТехноНІКОЛЬ XPS застосовується в загальносуспільному будівництві при влаштуванні теплоізоляції фундаменту, покрівлі, підлоги, утеплення фасадів

Екструдований пінополістирол (або пінополістирол екструзії) - це нове слово в сфері теплоізоляційних технологій. Навіть не дивлячись на те, що матеріал почали виробляти більше 60-ти років тому, він як і раніше не має аналогів ні в Росії, ні в світі. Пінополістирол ТехноНІКОЛЬ РФЕС- це універсальний утеплювач в усіх відношеннях.

По-перше, екструдований пінополістирол дозволяє ефективно здійснювати теплоізоляцію всіляких об'єктів, конструкцій і споруд. Іншими словами, він має воістину широку сферу застосування. ТехноНІКОЛЬ XPS використовують при влаштуванні теплоізоляції підлог, стін, фундаментів, покрівлі, а також різних інженерних споруд і доріг. Таким чином, екструдований пінополістирол знаходить застосування як в промисловому, так і в приватному будівництві.

По-друге, утеплювач ТехноНІКОЛЬ XPS володіє унікальними технічними характеристиками. За загальним визнанням, екструдований пінополістирол має найнижчі показники теплопровідності в ряду іншої аналогічної продукції. Крім того, ТехноНІКОЛЬ XPS характеризується хімічною стійкістю, високою міцністю на стиск, водо- і паронепроникністю, а також стійкістю до утворення цвілі і грибків. Таким чином, екструдований пінополістирол ТехноНІКОЛЬ XPS не тільки забезпечує теплоізоляцію, але і ефективно перешкоджає впливу цілого ряду інших руйнівних і негативних факторів

Крім того, екструдований пінополістирол відноситься до класу екологічно чистих матеріалів, що робить його поза конкуренцією серед інших утеплювачів.

Корпорація «ТехноНІКОЛЬ» здійснює виробництво екструзійного (екструдованого) пінополістиролу із застосуванням найсучасніших технологій і новітнього устаткування, що дозволяє виготовляти дійсно якісний, надійний і довговічний теплоізоляційний матеріал. В асортименті НАШОЇ КОРПОРАЦІЇ ТехноНІКОЛЬ XPS представлений декількох видів, орієнтованих на оптимальне вирішення поставлених перед вами завдань по теплоізоляції.

Зокрема, ми пропонуємо вам екструзійний пінополістирол наступних типів: ТЕХНОПЛЕКС, ТехноНІКОЛЬ CARBON ECO, ТехноНІКОЛЬ CARBON ECO FAS, ТехноНІКОЛЬ CARBON ECO DRAIN, ТехноНІКОЛЬ CARBON ECO SP, ТехноНІКОЛЬ CARBON PROF, ТехноНІКОЛЬ CARBON PROF SLOPE, ТехноНІКОЛЬ CARBON SOLID , ТехноНІКОЛЬ CARBON ПІСОК. Дані види екструзійного пінополістиролу розрізняються показниками міцності на стиск, водопоглинання, а також коефіцієнтами теплопровідності при різних умовах експлуатації.

Правильно підібраний екструзійний пінополістирол -. Це ефективне рішення проблем з теплоізоляцією на довгі роки вперед, висока економія витрат на опалення і гарантія довговічності конструкцій і споруд

Скачати таблицю характеристик в PDF

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори