Дюбеля для термоізоляції
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
Оберіть виробника

Дюбеля для термоізоляції

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Шукаєш майстра? Тисни тут

Дюбелі для термоізоляції фасаду будівлі!

Дюбеля для термоізоляції є багатофункціональним елементом кріплення, який сприяє значному прискоренню в процесі монтажу теплоізоляційних систем. Даний кріплення для фасаду настільки багатофункціональний, що його використовують також і в процесі внутрішнього утеплення різних приміщень таких, як:

 • Офісні приміщення;
 • Житлові будинки;
 • Житлових площах квартир;
 • Будівлях промислового і торгового призначення та інших спорудах.

 

Дюбель для теплоізоляції фасаду будівлі сприяє чіткої і надійної фіксації листа, плити або мата утеплювача на заздалегідь визначеному для нього місці. Правильний вибір цього кріплення безпосередньо залежить від обраного вами виду утеплювача (його товщини і щільності). Тому дюбель фасадний може мати довжину, що знаходиться в діапазоні 70-220 мм. Крім того, матеріалом для його виготовлення можуть служити деякі різновиди пластмас, морозостійких ударопрочних сополімерів, а також оцинкованого металу і склопластику. Будь-дюбелі для термоізоляції складається з двох частин: внутрішнього металевого або пластикового стрижня і розпірного елемента до нього.

Його дуже часто називають кріпленням парасольку або грибок, оскільки шапочка цвяха зовні дуже нагадує верхівку гриба. З протилежного боку цвяха розташовані спеціальні шипи, що сприяють розпірці. Вони покликані забезпечувати додатковий рівень надійності для створюваного кріплення. Крім усього, використовуючи для закріплення утеплюють плит грибок для кріплення утеплювача, ви зумієте уберегти фасад свого будинку від виникнення тріщин і надколів.

 
 
Позвонити
 Догори