Дюбеля для термоізоляції
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
Оберіть виробника

Дюбеля для термоізоляції

Шукаєш майстра? Тисни тут

Дюбелі для термоізоляції фасаду будівлі!

Дюбеля для термоізоляції є багатофункціональним елементом кріплення, який сприяє значному прискоренню в процесі монтажу теплоізоляційних систем. Даний кріплення для фасаду настільки багатофункціональний, що його використовують також і в процесі внутрішнього утеплення різних приміщень таких, як:

 • Офісні приміщення;
 • Житлові будинки;
 • Житлових площах квартир;
 • Будівлях промислового і торгового призначення та інших спорудах.

 

Дюбель для теплоізоляції фасаду будівлі сприяє чіткої і надійної фіксації листа, плити або мата утеплювача на заздалегідь визначеному для нього місці. Правильний вибір цього кріплення безпосередньо залежить від обраного вами виду утеплювача (його товщини і щільності). Тому дюбель фасадний може мати довжину, що знаходиться в діапазоні 70-220 мм. Крім того, матеріалом для його виготовлення можуть служити деякі різновиди пластмас, морозостійких ударопрочних сополімерів, а також оцинкованого металу і склопластику. Будь-дюбелі для термоізоляції складається з двох частин: внутрішнього металевого або пластикового стрижня і розпірного елемента до нього.

Його дуже часто називають кріпленням парасольку або грибок, оскільки шапочка цвяха зовні дуже нагадує верхівку гриба. З протилежного боку цвяха розташовані спеціальні шипи, що сприяють розпірці. Вони покликані забезпечувати додатковий рівень надійності для створюваного кріплення. Крім усього, використовуючи для закріплення утеплюють плит грибок для кріплення утеплювача, ви зумієте уберегти фасад свого будинку від виникнення тріщин і надколів.

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори