Все для утеплення
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Все для утеплення

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

 

Smart Slider with ID #3 does NOT EXIST or has NO SLIDES!

Usage: Used in PHP


 

 

 
На сьогоднішній день потреба в утепленні будинку є однією з найважливіших. Адже ціни на електроенергію, газ, дрова та енергоносії постійно зростають. Завдяки нам, Ви зможете стати незалежними від даних проблем. При професійному підході до утеплення будинку або квартири, тепла в будинку зберігається на 50% більше, що допоможе Вам значно скоротити витрати вашого бюджету. Утеплення фасаду Чернівці та Чернівецька область практикує давно, і це дає свої позитивні результати.

Ми рекомендуємо використовувати тільки якісні матеріали!

Добре зарекомендували себе на будівельному ринку такі відомі виробники матеріалів як Polirem - якість за низькою ціною, Мiкс+ - гарне співвідношення ціни і якості, та Siltek - для якого якість понад усе!

alt

Для утеплення фасаду найкраще використовувати спінений полістирол, що більш відомий під назвою пінопласт. Використання пінопласту широко розповсюджене в такій техніці утеплення фасаду як скріплена система, чи легка штукатурна система. Найкращим рішенням для такої технології є вибір самозатухаючого пінопласту, щільність якого починається від 25 кг / м3.

alt 1 ЕТАП УТЕПЛЕННЯ - підготовка фасаду будинку

забруднень, що знижують адгезію – зчеплення між собою матеріалів, висока адгезія свідчить про те, що клей міцно тримається за поверхню. Далі фрезерується основа та заштукатурюються дефекти плоскості фасаду, це впливає на подальшу якість встановлення теплоізоляції, а також на розхід клею. І останнє в цьому етапі це ґрунтування основи. Для того щоб адгезія клею була більшою наноситься глибоко-проникаюче ґрунтування. Якщо основа пориста, то таке ґрунтування наноситься в два шари.

alt 2 ЕТАП УТЕПЛЕННЯ - установка стартового профілю

Для того, щоб правильно встановити стартовий профіль його необхідно розташувати горизонтально на рівні, що позначений у проектній документації. Стартовий профіль слід кріпити, використовуючи дюбелі кожні 30 см, щілини між сусідніми плитами мають бути приблизно в 2-3 мм, така відстань дозволяє компенсувати їх подальше термічне розширення.

alt
3 ЕТАП УТЕПЛЕННЯ – нанесення клейової суміші на лист пінопласту або мінеральної вати

Цей етап утеплення фасаду будинку може виконуватися двома способами. Перший спосіб – це за допомогою гребінчастого шпателя, яким проходяться по всій поверхні плити. Цей спосіб можна використовувати якщо основа, на яку наноситься клейовий матеріал, рівна.

У технології другого способу використовують маяки, які встановлюються при наявності суттєвих дефектів основи. Таких маяків, зазвичай, встановлюють від 3 до 6 на одну плиту. Їхня кількість залежить від розмірів плити, туди ж наносять клей по всьому периметру, проте, слід робити певні розриви, щоб уникнути виникнення повітряних пробок. Клей необхідно наносити так, щоб площа його покриття становила не менше 40% поверхні.

Використання клейової суміші низької якості може призвести до порушення цілісності утеплення. Тому утеплення фасаду Чернівці роблять, дотримуючись всіх потрібних технологій.

alt
4 ЕТАП УТЕПЛЕННЯ – приклеювання плит утеплювального матеріалу на фасад будинку

Існує багато матеріалів, якими утеплюють фасади будинків, проте найкраще використовувати пінопласт чи мінеральну вату, теплопровідність яких становить 0,039 Вт/м•0C та 0,041 Вт/м•0C відповідно.

Пінопласт на цьому етапі потрібно приклеювати на фасад горизонтальними рядами починаючи від нижнього, у шаховому порядку. Зовнішні і внутрішні кути скріпляються між собою зубчастим зчепленням плит. Плити, що утворюють перший ряд встановлюють на стартовий профіль, на них клей слід наносити з відступом від краю плити. Надлишки клею не повинні залишатися ні на поверхні пінопласту, ні на фасаді будинку, також його не має бути і в стиках між плитами. Необхідно стежити за щільністю розташування плит пінопласту чи мінеральної вати.

alt 5 ЕТАП УТЕПЛЕННЯ - закріплення пінопласту дюбелями

Даний етап виконується у такій послідовності: спершу слід просвердлити отвір у фасаді для пластикового дюбеля, далі цей дюбель забивають до рівня плити пінопласту і вже тоді в нього забивається або закручується сердечних розпору.

Довжину дюбеля необхідно обирати враховуючи товщину пінопласту. Наприклад, якщо пінопласт має товщину 100 мм, то дюбелі повинні мати 160 – 180мм.

alt 6 ЕТАП УТЕПЛЕННЯ - установка підсилюючих елементів

Зміст цього етапу полягає у зміцненні всіх зовнішніх кутів будівлі, дверних і віконних отворів.

alt 7 ЕТАП УТЕПЛЕННЯ - армування теплоізоляції

На поверхню пінопласту наноситься армуючий розчин, йому слід придати борознистої структури зубчатим шпателем. Далі вертикально кладеться лугостійка сітка, з накладанням одного шару на інший до 10 см. Третім кроком є нанесення вирівнюючий шару армуючого складу.

alt 8 ЕТАП УТЕПЛЕННЯ - нанесення захисного декоративного шару

На фасад наноситься захисне декоративне покриття. Воно буває трьох видів – «баранчик», «короїд» та фарбування. Під час нанесення захисного декоративного покриття не бажано робити перерви в роботі, краще за все наносити декоративний шар відразу на всю поверхню фасаду будинку. Якщо ж це неможливо, то робочі шви бажано приховувати за навісними елементами.

Варто зазначити, що декоративне покриття не тільки відіграє естетичну роль, а й захищає фасад від фізичного впливу. Покриття « баранчик» утворює більш товстий шар ніж «короїд» або фасадна фарба, це призводить до підвищення витрат матеріалу. Але основним критерієм при виборі типу зовнішнього декоративного покриття залишається його зовнішній вигляд.

Перейти до розцінок на послуги з утеплення фасаду >


alt

Дізнатися більше про асортимент та ціни можна за телефонами:

(098) 137 76 77
(099) 247 46 82

 
 
Позвонити
 Догори