Водостічні системи Hunter
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Hunter

Водостічні системи HUNTER були розроблені найстарішої англійською компанією HUNTER Plastics Ltd. Ці системи водостоку розроблялися з високими вимогами до їх ефективності і якості. Системи водостоків Hunter побудовані на багатьох оригінальних елементах, що забезпечують додаткові різні можливості для будівельників, архітекторів, а також кінцевих споживачів, які застосовують дані водостічні системи.

Hunter Plastics пропонує великий асортимент найбільш сучасних і затребуваних водостічних систем, наявних на ринку. HUNTER - це знак якості, це надійні, прості в збірці і монтажі системи водостоку, які відрізняє оригінальний сучасний дизайн. Системи водостоку Hunter з'явилися в результаті багаторічних досліджень, напрацювань і тестувань, які в кінцевому підсумку дозволили зробити їх наднадійними, простими в обігу, а також дуже привабливими за ціною. Всі елементи водостічних систем Hunter відповідають найвищим вимогам і європейським стандартам якості.

 • Водостоки Hunter з ПВХ мають рівномірний колір по всій своїй глибині
 • Не піддаються корозії і пожежобезпечні (не горять).
 • Мають незначну вагу, що полегшує монтаж; не вимагають відходу після установки.
 • Висока міцність жолобів. Висока механічна міцність забезпечується товщиною стінок ринви 2,2-3,2 мм.
 • По внутрішній стороні жолобів проходять поздовжні напрямні, які не тільки забезпечують жорсткість водостічній системі, але і покращують характеристики потоку води і знижують ймовірність утворення заторів.
 • На зовнішній стороні елементів водостічних систем розташовуються поперечні ребра жорсткості, що збільшують загальну міцність водостоку.
 • Дельта-направляючі потоку. Серединні відводи конструкції "Дельта" - це одна з останніх розробок у водостічній системі "Регент". У горловини водостоку розташовуються направляючі і спеціальні виїмки, які перешкоджають створенню вирів у воронці, що в свою чергу збільшує пропускну здатність. Вивід в трубу укорочений і зміщений до задньої стінки, що дозволяє його кріпити до лобової дошки покрівлі.
 • Термокомпенсація. Елементи водостічної системи з'єднуються за допомогою пластикових фіксаторів, що мають силіконову змазку. Ці фіксатори не тільки забезпечують повну герметичність водостічної системи (виключають протікання), але і служать замінним елементом при термічному розширенні металу ринви.
 • Висока міцність кронштейнів. Кронштейни водостічних систем HUNTER здатні витримувати навантаження до 75 кг.
 • Водостоки Hunter порівняно просто встановлюються і монтуються. Цьому сприяє також мала вага водостічної системи.
 • Водостічні системи Hunter можуть використовуватися як на малих будівлях (приватні будинки, котеджі), так і на промислових будинках, забезпечуючи якісне водовідведення в будь-яких випадках.
 • Гарантія від виробника на водостічні системи Hunter 12 років.

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори