Водостічна система FloPlast
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

FloPlast

Водостічна система FloPlast виготовляється в Англії. Більше 18-ти років, завдяки високій якості своїх виробів, компанія займає провідні позиції серед виробників пластикових водостічних систем на світовому ринку.

Дощ і тала вода згубно впливають на фасади і фундаменти будівель. Водостічні системи захищають будинок від руйнування і вогкості завдяки відведенню зайвої води в призначені місця.

Водостоки Floplast виготовляються з якісного ПВХ із застосуванням спеціальних добавок, для підвищення механічної і хімічної стійкості, а також для захисту виробу від вигорання. Вироби стійкі до "кислотних" дощів, висолам та іншим хім. елементам. Барвник додається безпосередньо в матеріал при виготовленні, що сприяє збереженню кольору водостічної системи впродовж всього терміну експлуатації.

Легкість і простота монтажу водостоків Floplast, без застосування спеціальних інструментів, є ще однією незаперечною перевагою при виборі водостічної системи.

Спеціально розроблена форма жолоба водостоку запобігає переливу води через край, навіть при самому сильному дощі. Гумові ущільнювачі на всіх стиках елементів водостоку забезпечують герметичність всієї системи і відмінно справляються з лінійними розширеннями матеріалу при зміні температури навколишнього середовища.

Продукція Floplast сертифікована в Україні. Широкий вибір конструктивних елементів розрахований таким чином, що дозволяє зібрати комплексну систему відведення води для даху будь-якої конфігурації.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори