Пластиковые водосточные системы
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Пластикові

Водостічні системи, як вже давно відомо, є важливим і необхідним елементом будь-якої покрівлі, який забезпечує надійний захист зовнішніх стін, фундаменту, цоколя від води і надмірної вологи, запобігаючи їх передчасному руйнуванню. Водостік служить для відводу води (атмосферні опади, інше) з дахів.

Водостічні системи можна класифікувати за різними підставами. Залежно від способу монтажу розрізняють зовнішні і внутрішні водостоки, в залежності від матеріалів - пластикові водостічні системи і водостоки з металу, міді. Розрізняються водостічні системи і за формою - бувають з круглим перетином або прямокутні, а також за способом, що забезпечує з'єднання елементів - клейові або на прокладці з гуми.

Сучасні технології і виробництво надають нам широкий вибір водостічних систем з металу, пластику і мідні водостоки.

Більш популярними в даний час є водостоки из ПВХ, які в порівнянні з металевими водостічними системами, більш довговічні, не піддаються корозії, атмосфероустойчива, а також відрізняються високою міцністю і, що важливо, значно дешевше металевих водостоків. Також одним з переваг водостічних систем з ПВХ є простота і легкість їх монтажу.

Широкий спектр колірної гами пластикових водостічних систем дає можливість їх комбінувати з різними кольорами покрівельних матеріалів, втілюючи в життя різноманітні дизайнерські ідеї

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори