Пластиковые водосточные системы
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Пластикові

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Водостічні системи, як вже давно відомо, є важливим і необхідним елементом будь-якої покрівлі, який забезпечує надійний захист зовнішніх стін, фундаменту, цоколя від води і надмірної вологи, запобігаючи їх передчасному руйнуванню. Водостік служить для відводу води (атмосферні опади, інше) з дахів.

Водостічні системи можна класифікувати за різними підставами. Залежно від способу монтажу розрізняють зовнішні і внутрішні водостоки, в залежності від матеріалів - пластикові водостічні системи і водостоки з металу, міді. Розрізняються водостічні системи і за формою - бувають з круглим перетином або прямокутні, а також за способом, що забезпечує з'єднання елементів - клейові або на прокладці з гуми.

Сучасні технології і виробництво надають нам широкий вибір водостічних систем з металу, пластику і мідні водостоки.

Більш популярними в даний час є водостоки из ПВХ, які в порівнянні з металевими водостічними системами, більш довговічні, не піддаються корозії, атмосфероустойчива, а також відрізняються високою міцністю і, що важливо, значно дешевше металевих водостоків. Також одним з переваг водостічних систем з ПВХ є простота і легкість їх монтажу.

Широкий спектр колірної гами пластикових водостічних систем дає можливість їх комбінувати з різними кольорами покрівельних матеріалів, втілюючи в життя різноманітні дизайнерські ідеї

 
 
Позвонити
 Догори