Металеві водостічні системи RUUKKI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
                  
        
			
				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Ruukki

Надійна водостічна система - найважливіший елемент конструкції даху. Її основне завдання - організувати відведення води з покрівлі.

При організованому водовідведенні вода стікає з покрівлі по жолобах, відводиться до зовнішніх ринв і оберігає фасад, цоколь і фундамент будинку від руйнування.

Кращий організований водостік з покрівлі - це сучасні водостічні системи, укомплектовані всіма необхідними елементами, включаючи кріплення. Вибір круглої або прямокутної форми жолобів і труб, а також колір системи визначаються загальним архітектурним виглядом будівлі.

Металеві водостічні системи Ruukki відрізняються високою механічною міцністю. Деталі системи Ruukki виготовлені з оцинкованої сталі товщиною 0,6 мм з покриттям Plastisol або Pural з обох сторін (100/100 мкм).

Комплектуючі вироби водостічних систем дозволяють змонтувати різноманітні конструкції збору і відводу води з покрівлі будинку. Системи водостоків легко монтуються й не вимагають спеціальних навичок і знань.

Виготовлена на заводі RUUKKI (Rannila) система водостоку комплектує виготовлені з різних матеріалів покрівлі (металеві, м'які і черепичні) в працездатний комплекс з організованим відведенням дощових вод з покрівлі. Спеціальні гаки-засувки, із зовнішнього боку водозбірних жолобів, не тільки фіксують жолоб, але й дозволяють легко здійснити його заміну або при необхідності легко прочистити жолоб. Кріплення для водозбірних жолобів і водостічних труб допускають теплове розширення. Деталі й вузли заводського виготовлення точні за розмірами, щільні і легко монтуються. Сформовані гладкими коліна труб зменшують скупчення сміття. Водостічні системи Ранніла виготовлені з гарячеоцинкованої, стійкої до корозії сталі з кольоровим покриттям Пурал товщиною в 0,6 мм з обох сторін.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори