Plannja
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
                  
        
			
				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Plannja

Водостоки від Plannja - це унікальне рішення проблем захисту покрівлі, фасаду, фундаменту і відмостки від води. Водостоки Plannja, які виробляються вже 40 років, володіють не тільки необхідним набором захисних характеристик, а й великою кількістю переваг. Поєднання гарячеоцинкованої сталі, пасивуючого шару, грунту і двостороннього покриття Пластізол забезпечують надійний захист від корозії. Полімерне покриття в 100 мікрон - це досить надійний захист від механічних пошкоджень для сталевого листа товщиною 0,6 мм. Водостоки Plannja мають найбільший розмірний ряд труб і найширший асортимент додаткових елементів. Для історичних будівель передбачений спеціальний дизайн - імітація ручної роботи - грубий шов на стиках.

Тільки два виробники в світі виготовляють 5 розмірів водостічних гаків в п'яти довжинах, один з них - Plannja. Гаки кріпляться на будь-яку поверхню, будь то дерево, цегла або бетон. Тільки водостічна конструкція Siba Plannja може обходитися без перехідників в місцях з'єднання двох колін, він може бути зроблений з вертикальною труби. Не враховуючи перераховані вище переваги, варто відзначити найосновнішу з них - гарячеоцинкована сталь товщиною 0,6 мм покрита з двох сторін пасеровкою, грунтом і покриттям Plastisol SCE.

Показник оцинкування - 275 г / м2. Plannja - єдина водостічна система з таким високим показником оцинкування. Таке покриття захищає сталь від корозії, ультрафіолету, і механічних пошкоджень. Система не деформується при перепаді температури і витримує великі навантаження. Довгі роки водостічна система Plannja буде вірно служити вашій будівлі як функціональна конструкція збору і організованого відведення води.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори