Металеві водостічні системи.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Металевi

Металеві водостічні системи володіють головною перевагою - довговічністю, яку забезпечує дійсно висока механічна міцність. Для виготовлення деталей металевих водостічних систем використовують гарячеоцинковану сталь з покриттям з полімеру.

Завдяки полімерному покриттю, металева водостічна система має високу корозійну стійкість і є дійсно стійкої до різних атмосферних впливів.

Саме тому металеві водостічні системи здатні витримувати перепади температур від -40 ° С до 120 ° С. Це величезна перевага, так як металеві водостічні системи можна використовувати в будь-яких кліматичних умовах.

Металеві водостічні системи - унікальне рішення для захисту фасаду, покрівлі, фундаменту, і вимощення від згубного впливу води і вологи. Водостічні системи металеві дуже міцні, мають довгий термін експлуатації, прекрасно захищені від механічних пошкоджень і чудово працюють під навантаженням снігу і льоду. До того ж цегла металеві здатні виконувати функцію декору вашого фасаду.

На сьогоднішній день існують незліченна кількість видів металевих водовідводів. Ви зможете вибрати саме ту водостічну систему, яка ідеально впишеться в загальний архітектурний дизайн вашого будинку.

Металеві водостічна системи - відмінне рішення для захисту і прикраси вашого фасаду. Варто додати, що водостічні системи металеві чудово гармонують з металевими покрівлями.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори