Водостічні системи
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Водосточні системи

Водосточная система - це сукупність різних елементів, які встановлюються відповідно до визначеної послідовності на покрівлі і фасаді будівлі. Водостічна система призначена для захисту покрівлі, фасаду і фундаменту будівлі від негативного впливу атмосферних опадів. За допомогою водостічної системи здійснюється зовнішній водовідведення атмосферних опадів з покрівлі будівлі шляхом збору води в одну воронку і виведення її до місця стоку.

За способом організації системи водостоку водостічні системи підрозділяють на три основних види:

 • неорганізована водостічна система,
 • організована внутрішня водостічна система,
 • зовнішня організована система водостоку.

Перший спосіб (неорганізована водостічна система) має на увазі стікання води з даху будівлі безпосередньо на землю. Використовується дана система тільки лише для невеликих будівель, що мають односхилий дах. Другий спосіб (організована внутрішня водостічна система) - застосовується найчастіше в багатоповерхових спорудах. При такому способі системи відводу води встановлюються таким чином, що вони розташовуються усередині, на невеликій відстані від зовнішніх стін.Третій спосіб (організована зовнішня водостічна система) є найбільш поширеним. Цей спосіб передбачає відведення дощової води і з покрівлі до ринв, розташованим зовні будівлі.

Жолоб водостічної системи з заглушкою, кронштейнами, зливом і трубою

За формою перетину труби водостічні системи підрозділяються на:

 • Водостічні системи круглого перетину.
 • Водостічні системи прямокутного перетину.

За матеріалами виготовлення водостічні системи розрізняються на:

 • Металеві. Матеріалом для виготовлення таких водостічних систем служить оцинкована сталь або мідь з полімерним покриттям або без нього.
 • Пластикові. Матеріалом для таких водостічних систем служить ПВХ

Водостічна система складається з наступних елементів :

 • Ринва неширокий канал, який забезпечує необхідний напрям води, що стікає з даху будівель.

Предназначення ринви:

 1. забезпечення надійної захисту фундаменту,
 2. запобігання розмивання грунту під будівлею,
 3. запобігання або зменшення попадання вологи в підвал будівлі, запобігання пошкодженню декоративного вигляду фасаду будівлі.
 • Ринва - Складовий елемент водостічної системи, який має вертикальне кріплення. Водостічна труба являє собою збірну конструкцію, що складається з декількох ланок і додаткових елементів. Ринва призначена для забезпечення надійного і ефективного відведення води з покрівлі будівлі.
 • Ринва - Елемент водостічної системи, призначений для зливу води з покрівлі будівлі.
 • З'єднувач труб – це допоміжний компонент водостічної системи, який є додатковим елементом водостічної труби або жолоби.

З'єднувач труб необхідний для:

 1. з'єднання водостічних труб,
 2. збільшення довжини водостічної труби,
 3. з'єднання водостічної труби з відведенням (водостічних коліном).
 • Тримач (кронштейн) - держатель водостічної системи, призначений для кріплення ринви до покрівельної конструкції. Розрізняються короткий та довгий тримач водостічної системи. Короткий тримач водостічної системи призначений для кріплення елементів водостічної системи до покрівельної конструкції і створення допоміжної підтримки геометричних параметрів горизонтальної конструкції водостічної системи. Довгий тримач водостічної системи є силовою конструкцією, призначеної для забезпечення геометричних параметрів і завдання необхідного ухилу водостічної системи в цілому.
 • Заглушка жолоба - елемент водостічної системи, призначений для глушіння торців жолоби. Можуть бути правостороннім, лівобічними і універсальними, а також призначеними для водостічних систем прямокутного або круглого перетину.
 • Хомут для водостічних труб - елемент кріплення водостічної системи, що представляє собою невелике кільце зі штирем, який монтується в стіну будівлі. Хомут для водостічних труб призначений для забезпечення надійної установки вертикальних елементів водостічної системи. Забезпечує правильну фіксацію стояка водостічної системи, не допускаючи його відхилення в сторони під впливом різних силових навантажень, в тому числі вітрових.
 • Трійники - елемент водостічної системи, призначені для розлучення водостічних труб.
 • Обводи - елемент водостічної системи, яка є різновидом універсального коліна. Обвід водостічної системи призначений для обходу водостічної системи різних декоративних та архітектурних елементів фасаду будівлі.

Завод декоративних елементів фасаду за допомогою відводу водостічної системи

 • Водозбірні воронки - це елемент водостічної системи, призначений для збору талих вод та дощової води в стояк.

 

 

Дізнатися більше про асортимент і ціни можна за телефонами:

(099) 247 46 82

(096) 677 82 55

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори