Металопрофіль, купити металопрофіль в Чернівцях
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
ArcelorMittal

Металопрофiль

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Шукаєш майстра-покрівельника? Тисни тут

TP8 TP45 TP60

Металлопрофиль- це досить функціональний і дуже міцний будівельний матеріал, який використовується не тільки для покрівлі будинку, але також і для обшивки стін будівлі, виготовлення певних несучих конструкцій та інших варіантах зовнішнього і внутрішнього оформлення приміщень. Відповідно своєму призначенню, металопрофіль може відрізнятися товщиною листа, довгою, особливостями покриття та іншими критеріями.

Arcelormittal ThyssenKrupp Ruuki HPS Pruszyński
Dongbu Steel МиП

Серед безлічі переваг металевого профілю слід відзначити його легкість і, в той же час, надзвичайно високу міцність; стійкість до негативного впливу зовнішніх факторів і високий рівень термічного опору; безумовну екологічну безпеку, а також особливу простоту в процесі роботи - установки і монтажу матеріалу. Відносно достоїнств металопрофілю в його установці, слід відзначити те, що цей процес не потребує використання кранового обладнання, а також не вимагає особливих трудовитрат.

Металевий профіль, який використовується при монтажі покрівлі, являє собою оцинковані листи з нержавіючої сталі, які за певних випадках можуть також мати додатковий полімерне покриття. Такий профнастил широко використовується не тільки для облицювання складів, гаражів, промислових об'єктів, а й для більш складних покрівельних рішень, аж до облицювання сучасних котеджів і вілл.

В зв'язку з такою популярністю даного будівельного матеріалу, замовити та купити металопрофіль зараз можна за всіма необхідними Вам параметрами і при цьому за досить привабливою ціною. Загальна варіантність і великий попит на металевий профіль викликаний в першу чергу тим, що володіючи всіма перерахованими вище якостями, він може прослужити багато році, при цьому залишаючись стійким до корозії, температурних перепадів і багатьох інших негативних факторів зовнішнього середовища.

Наша компанія пропонує Вам купити металопрофіль , враховуючи всі необхідні параметри і деталі. Пропонуючи широкий асортимент цього товару, ми можемо гарантувати своїм покупцям не тільки максимально точне і оперативне виконання будь-якого замовлення, а й, безумовно, висока якість кожного з представлених варіантів.

Дізнатися більше про асортимент і ціни, а також придбати і замовити доставку металопрофілю можна за телефонами:

(098) 137 76 77

(099) 247 46 82

 
 
Позвонити
 Догори