Металочерепиця - купити металочерепицю в Чернівцях
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
ArcelorMittal

Металочерепиця

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Шукаєш майстра-покрівельника? Знайдеш тут

З'явившись на ринку будівельних матеріалів близько тридцяти років тому, металочерепиця відразу привернула до себе увагу в першу чергу надзвичайно ошатним виглядом, який набувала покрівля, виконана з цього матеріалу. До теперішнього часу завдяки розвитку технологій виготовлення та впровадження нових матеріалів покриття та оздоблення, відбулося якісне поліпшення матеріалу металочерепиці, результатом якого стало значне збільшення терміну довговічності покрівель, що як і раніше зберігає за матеріалом звання одного з самих затребуваних, як для котеджного будівництва, так і для покрівель великих промислових і цивільних будівель.
Arcelormittal ThyssenKrupp Ruuki
HPS Pruszyński Dongbu SteelМиП

Важливим фактором, який сприяє зростанню популярності, є те, що купити металочерепицю можна, як правило, відразу з усіма необхідними елементами та аксесуарами покрівлі, що поєднуються за кольором. Для виробництва металочерепиці використовується метал різної якості і товщини - мідний, алюмоцінкованний, проте основним матеріалом для виробництва є холоднокатана профилированная горячеоцинкованная сталь товщиною листа складає 0,45-0,6 мм, що забезпечує необхідну деформаційних стійкість, яку повинна мати покрівля в наших кліматичних умовах .

Головними ж відмінностями металочерепиці від звичайного металопрофілю є технологія антикорозійного обробки - в процесі виробництва лист стали гальванізується і грунтується, метал обробляється антикорозійним складом з двох сторін - покривається знизу декількома шарами захисного лаку, а зверху наноситься полімерне покриття. Полімерне покриття виконує не тільки декоративну функцію - додає металочерепиці колір і фактуру, але і служить для запобігання стали від корозії і забезпечення стійкості кольору, а також в залежності від свого складу розширює сфери застосування в різних середовищах аж до таких агресивних, як на промислових об'єктах.

В даний час можна купити металочерепицю різного профілю, колірної гами і різного призначення в залежності від категорії об'єкту, що будується. Це продукт, який поєднує переваги металу з красою натуральної черепиці з керамічних матеріалів, а дах з металочерепиці, поряд з елегантністю дизайну, буде приваблива як за ціною, так і за якістю.

Перейти до розцінок на покрівельні роботи

 

Дізнатися більше про асортимент і ціни, а також придбати і замовити доставку металочерепицю можна за телефонами:

(098) 137 76 77

(099) 247 46 82

 
 
Позвонити
 Догори