Покрівля
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Покрівля

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!
Одним з найбільш важливих елементів будь-якої споруди є покрівля, оскільки вона служить оболонкою даху або покриття будівлі, що піддаються різним атмосферних впливів. Очевидно, що головною функцією покрівлі є відведення дощових і талих вод. Основними характеристиками якісного покрівельного покриття є довговічність, легкість, економічність у виготовленні і експлуатації.


Складається покрівля з несучого шару (стяжка, лати, суцільний настил), який прикріплюється до несучих конструкцій даху; покриття, що оберігає ізоляцію від агресивного впливу факторів зовнішнього середовища; шарів ізоляції. Досить часто, з внутрішньої сторони конструкцій даху застосовують пароізоляцію, що дозволяє уникнути негативних наслідків конденсату.


З метою поліпшення скочування води на плоских дахах, найчастіше їм зраджують невеликий ухил.


Дізнатися більше про асортимент і ціни можна за телефонами:


(098) 137 76 77

(099) 247 46 82

 
 
Позвонити
 Догори