Ремонтные смеси
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
Siltek

Ремонтные смеси

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Шукаєш майстра? Тисни тут

При ремонті різних залізобетонних і бетонних зданійчасто можна зустрінеться з такими дефектами: відколи, тріщини і нерівності, незначні перепади стін і стель. Іноді буває необхідно усунути монтажні отвори або підготувати металеві елементи до подальших ремонтних робіт.
При цих та інших типах ушкоджень, використовують ремонтні суміші . Вони бувають різних типів і в залежності від характеристик, у кожного своє предназначеніе.Напрімер, ремонтні суміші TMSILTEKR-100 використовується для усунення таких дефектів як відколи, поверхневі ушкодження підлоги і стін, сходинок а також для заливки пошкоджень глибиною від 30 до 100 мм.
Характеризується хорошою волого морозостійкістю, а також висока стійкість до появи тріщин. Всі ремонтні суміші TMSILTEK поставляються в зручних пакувальних мішках іізготовлени з високоякісних матеріалів, що гарантує легкість і надійність ремонту.

 
 
Позвонити
 Догори