Грунтовки и композиции
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
Siltek

Грунтовки та композиції

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Шукаєш майстра? Тисни тут

Грунтувальні типи матеріалів застосовуються для поліпшення зчеплення плитки і шпалер зі стінами або стелею. Використання грунтовок дозволяє запобігати утворенню тріщин і плям і допомагає виправляти дефекти поверхні. Найчастіше наносять кілька шарів грунтовки матеріалу.

Є кілька видів грунтовок:
Грунтовка під штукатурку використовується на цегельних і бетонних поверхнях. Ці підстави характеризуються слабкою сцепляемостью в зв'язку з чим спостерігається труднощі при наненсенням першого шару штукатурки. Використовують для оштукатурованіі гладких і обсипаються поверхонь. Так само існують грунтовки для вологих приміщень таких як лазня, басейн, кухня та ванні кімнати. Даний вид грунтовок захищають від конденсату, утворення цвілі і вологи а так само протікання. Особливою популярністю користуються і універсальні грунтовки, які використовують як для внутрішніх так і зовнішніх оздоблювальних робіт.

 
 
Позвонити
 Догори