Оздоблювальні матеріали
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Оздоблювальні матеріали

При покупці будівельних матеріалів потрібно звертати увагу на якість продукту. Від правильного підбору характеристик і властивостей будівельних сумішей буде залежати якість виконуваної споруди, її надійність і довговічність, привабливість в естетичному плані а також ефективність ремонту.

Тому багато професіоналів вибирають сухі будівельні суміші TM SILTEK Україна, для виготовлення яких використовують високотехнологічне обладнання таких країн як Німеччина, Фінляндія, Норвегія, Іспанія, Італія Голландія. Висока якість продукту стало можливим завдяки інноваційній технології флюидизации.
В процесі виготовлення продукту все компоненти сумішей дозуються в точних пропорціях і швидко переміщаються в виробничої лінії, що в свою чергу дає високу якість продукції.

Види сухих будівельних сумішей При будівництві і ремонті використовують такі будівельні суміші: клейові суміші, кладочні суміші, гідроізоляційні суміші, суміші для систем теплоізоляції, штукатурки, шпаклівки, грунтовки і композиції, а також підлоги і стяжки.

У нас ви можете замовити всі види оздоблювальних матеріалів з нашої доставкою до вас на об'єкт!

Телефонуйте, замовляйте і наші товари ваші!

 

Телефони:

 

(099) 247 46 82

(096) 677 82 55

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори