Мансардные окна Velux
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Velux

Більше 60 років компаніяVELUX виробляти мансардні вікна, станом на сьогодні мережа представництв цієї датської компанії знаходяться в 40 країнах світу. Завдяки своїм особливостям мансардні вікна Велюкс здатні зробити кімнату на 30-40% світліше.

Під час виробництва вікна Велюкс проходять суворі випробування, їх піддають шквального вітру та сильні дощі, вчасно тестування в спеціальній аеродинамічній установці.

Передові технології виробництва склопакетів дозволяють домогтися значного енергозбереження. Так звана технологія "теплого периметра" покликана захистити найбільш вразливі місця - краю і кути. Суть захисту від конденсату полягає в тому, щоб використовувати тонкостінну цільну сталеву розділову рамку з закругленими кутами, замість традиційної алюмінієвої. Крім того, склопакет внутрізаполняется аргоном і на відміну від інших герметизирован аргоном, а не бутіловим герметиком, яка відслужила - 20 років.

Мансардні вікна Велюкс оснащені трьох рівневої системою ущільнення по контуру, завдяки чому виключається виникнення протягів і забезпечується додаткове збереження тепла.

Використовувана у виробництві вікон Велюкс деревина північної сосни, володіє високою щільністю і міцністю. Рама виготовлена з клеєного бруса просочується фунгіцидної просоченням і лаковим покриттям. Така обробка дозволяє вікна служитимуть довго і не втрачати форму.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори