Мансардні вікна Roto
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Roto

Заснована в 1935 році, фірма ROTO Франк була першою компанією в світі, яка використовувала поворотно-відкидний механізм відкривання вікна - такий механізм дозволяє відкриватися вікна в двох площинах. Винахід такого масштабу зробило мансардні вікна ROTOсправжнім технологічним проривом.Сегодня в концерн ROTO входять 12 заводів розташованих в Німеччині, США, Угорщини, Австрії та Франції, головне підприємство знаходиться в німецькому місті Ляйнфельден. Концерн ROTO Франк традиційно розвиває два продуктивних напрямки:

- Виготовлення віконних приладів

- Виготовлення будівельних елементів, до яких і відносяться мансардні вікна і горищні сходи.

Для виготовлення мансардних вікон ROTO використовується тришаровий клеєний брус вироблений в Норвегії, із застосуванням деревини хвойних порід, що забезпечує високі показники водостійкості. Крім того, такий брус має високу міцність склеювання і відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Для обробки поверхонь конструкцій використовуються виключно високотехнологічні водно-акрилові прозорі лаки. Рами зі стулками з'єднуються за допомогою спеціальної фурнітури фірми Roto Frank AG, використання якої дає можливість відкривати вікна в різних варіантах, в тому числі і відкривання вікна на ¾, що не має аналогів. Ущільнення EPDM (штучний каучук) дозволяє уникнути небажаної циркуляції повітря. Крім того, на всіх мансардних вікнахROTOвстановлено виготовлений в Німеччині спеціальний однокамерний енергозберігаючий склопакет.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори