Мансардні вікна Roto
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Roto

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Заснована в 1935 році, фірма ROTO Франк була першою компанією в світі, яка використовувала поворотно-відкидний механізм відкривання вікна - такий механізм дозволяє відкриватися вікна в двох площинах. Винахід такого масштабу зробило мансардні вікна ROTOсправжнім технологічним проривом.Сегодня в концерн ROTO входять 12 заводів розташованих в Німеччині, США, Угорщини, Австрії та Франції, головне підприємство знаходиться в німецькому місті Ляйнфельден. Концерн ROTO Франк традиційно розвиває два продуктивних напрямки:

- Виготовлення віконних приладів

- Виготовлення будівельних елементів, до яких і відносяться мансардні вікна і горищні сходи.

Для виготовлення мансардних вікон ROTO використовується тришаровий клеєний брус вироблений в Норвегії, із застосуванням деревини хвойних порід, що забезпечує високі показники водостійкості. Крім того, такий брус має високу міцність склеювання і відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Для обробки поверхонь конструкцій використовуються виключно високотехнологічні водно-акрилові прозорі лаки. Рами зі стулками з'єднуються за допомогою спеціальної фурнітури фірми Roto Frank AG, використання якої дає можливість відкривати вікна в різних варіантах, в тому числі і відкривання вікна на ¾, що не має аналогів. Ущільнення EPDM (штучний каучук) дозволяє уникнути небажаної циркуляції повітря. Крім того, на всіх мансардних вікнахROTOвстановлено виготовлений в Німеччині спеціальний однокамерний енергозберігаючий склопакет.

 

 
 
Позвонити
 Догори