Мансардное окно Fakro
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Fakro

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Завдяки високому контролю над якістю виробництва, Мансардне вікно Fakro вдається повністю відповідати всім стандартам якості, а це надзвичайно важливо, адже вони несуть такі ж високі навантаження як і вся покрівля. У спеціальній лабораторії компанії Факро більше 70 різних тестів проводяться щодо сировини, напівфабрикатів, комплектуючих і готових товарів. Ця лабораторія обладнана дощової камерою і вітрової камерою, а також камерою низьких температур, що дозволяє проводити випробування вікон в різних умовах схожих з умовами зовнішнього середовища, в яких вони будуть експлуатуватися. Міцність склопакетів і фурнітури тестується спеціальними установками, для того щоб переконатися що вони здатні витримати не менше 20000 циклів відкривання-закривання.

Мансардні вікна Факро виготовляються виключно з екологічно чистої сировини - деревини сосни вищої якості. Неприпустимими при виробництві таких вікно вважаються наявність сучків на видимих частинах вікна. Обов'язковою також є просочення всіх дерев'яних елементів вікна антисептиком в спеціальній вакуумній камері і подвійне покриття екологічно чистим акриловим лаком.

Безпека монтажу і надійність вікон Факро досягається за рахунок установки енергозберігаючих склопакетів, які заповнюються аргоном.

 

 
 
Позвонити
 Догори