Мансардное окно Fakro
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Fakro

Завдяки високому контролю над якістю виробництва, Мансардне вікно Fakro вдається повністю відповідати всім стандартам якості, а це надзвичайно важливо, адже вони несуть такі ж високі навантаження як і вся покрівля. У спеціальній лабораторії компанії Факро більше 70 різних тестів проводяться щодо сировини, напівфабрикатів, комплектуючих і готових товарів. Ця лабораторія обладнана дощової камерою і вітрової камерою, а також камерою низьких температур, що дозволяє проводити випробування вікон в різних умовах схожих з умовами зовнішнього середовища, в яких вони будуть експлуатуватися. Міцність склопакетів і фурнітури тестується спеціальними установками, для того щоб переконатися що вони здатні витримати не менше 20000 циклів відкривання-закривання.

Мансардні вікна Факро виготовляються виключно з екологічно чистої сировини - деревини сосни вищої якості. Неприпустимими при виробництві таких вікно вважаються наявність сучків на видимих частинах вікна. Обов'язковою також є просочення всіх дерев'яних елементів вікна антисептиком в спеціальній вакуумній камері і подвійне покриття екологічно чистим акриловим лаком.

Безпека монтажу і надійність вікон Факро досягається за рахунок установки енергозберігаючих склопакетів, які заповнюються аргоном.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори