Мансардні вікна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Мансарднi вiкна

 

Мансардні вікна - ідеальний вибір, якщо є необхідність в поліпшенні освітлення. З огляду на те, що віконне полотно звичайного вікна з вертикальною установкою досить сильно потопає вкрише будинку, створюючи глибокі укоси, в будинках обладнаних мансардами, досить часто виникають проблеми із забезпеченням природного освітлення кімнат. Використання мансардного вікна, особливо з традиційними вертикальним вікнами дозволяє вирішити цю проблему на корені. Можливість встановлювати такі вікна під кутом від 15 до 90 градусів, дає можливість встановити їх паралельно поверхні даху і таким чином домогтися забезпечення максимального проникнення світла всередину приміщень.

Таке розміщення дозволяє пропускати набагато більше світла, а також створює ілюзію більшого простору, особливим чином посилюючи сприйняття об'ємності приміщення. Можливість помилуватися красою зоряного неба або поспостерігати за хмарами, теж дорогого коштує. Такі вікна - прикраси будинку зовні і зсередини. Однак, не варто забувати про необхідність захисту приміщення від сонячних променів і найкращим варіантом буде використання склопакета оснащеного спеціальною системою обмеження пропускання ультрафіолетового випромінювання.

 

Ще одним очевидним перевага мансардних вікон над традиційними є той факт, що вони не вимагають додаткового місця, а також не мають широких укосів. Також мансардні вікна більш рівномірно розсіюють денне світло, оснащена таким вікнами мансарда ідеальне місце для розміщення зимового саду.

 

Завдяки особливостям механізму відкривання таких вікон, їх термін служби набагато більше, ніж традиційні, а сучасні технології виключають можливість появи конденсату на їх внутрішній поверхні. Скло надійно захищені від механічних пошкоджень, за рахунок того, що вони є ударостійкими. Ступінь герметизації по периметру прилягання віконного полотна настільки велика, що такі вікна навіть під суцільним і сильним напорів води не пропускають ні краплі.

Крім того, мансардні вікна надзвичайно зручно відкриваються, що дозволяє швидко і легко провітрити приміщення.

 

Дізнатися більше про асортимент і ціни можна за телефонами:

(099) 247 46 82

(096) 677 82 55

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори