Фарби фасадні та інтер'єрні Siltek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
Оберіть виробника

Фарби фасадні та інтер'єрні

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Шукаєш майстра? Тисни тут

Інтер'єрні фарби діляться в основному на два типи: акрилові і силіконові. Акрилові фарби володіють різною стійкістю до миття, від легко стираних (використовують для нанесення на стелі), до таких що використовуються в спеціальних приміщеннях, де першим правилом є чистота і гігієна. Силіконові фарби мають велику еластичність і можуть піддаватися навіть побутовими засобами чищення, колір має виражений блиск.

Фасадні фарби бувають різні за складом і мають індивідуальні виражені властивості. Діляться вони обичнона акрилові, силіконові і силікатні. Акрилові фасадні фарби призначені для більш жорстких умов експлуатації тому вони стійкі до ультрафіолету і зовнішніх атмосферних чинників. Силікатні в своєму складі мають полімер-мінеральні речовини, характеризуються високою адгезією і хорошою повітропроникністю, дають захист від грибкових утворень і цвілі, але такий тип фарби має низьку еластичність. Варто відзначити, що силіконова фарба має найкращі властивості двох попередніх при відсутності їх недоліків.

 
 
Позвонити
 Догори