Фарби та штукатурки Siltek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Фарби та штукатурки

Приємно, коли будинок побудований з використанням якісних матеріалів, з витримкою всіх стандартів, при етомсоблюдени всіх правил і рекомендації. Але йому необхідно надати ще й гарний зовнішній вигляд будь то зовні або всередині.
А іноді хочеться просто освіжити колір стін або змінити вже приїлися фарби. Для цього існують безліч фарб і декоративних фасадних штукатурок. Серед них Ви можете знайти фарби і декоративні штукатурки TMSILTEK Всі вони відрізняються за ціною і мають різні властивості «довговічності» . Дешевша і неякісна фарба легко піддається впливу сонячного ультрафіолетового випромінювання і може змиватися при контакті з вологою.
З огляду на ці факти втрачається колір, а зовнішня поверхня може міняти свою структуру. Так само фарба рятує приміщення від цвілі, сірості і грибка, адже завдяки цим факторам втрачається зовнішній вигляд, привабливість приміщення і «атмосфера свіжості». Тому важливо вибирати серед якісних фарб, що в свою чергу гарантовано окупиться надалі.

Створення приємного вигляду споруди полягає не тільки в її фарбування. Відомо, що важливу роль грають всі підготовчі етапи. Перш за все фарбу або оздоблювальні матеріали типу плитки і шпалер, потрібно наносити на рівні й гладкі стіни.
З цією метою використовують декоративні штукатурки . Вони зраджують зовнішній вигляд, вирівнюють і зберігають поверхню від вологості, загоряння, сприяють зниженню віддачі тепла. Виходячи з цього, декоративна штукатурка носить не тільки естетичний характер, а й має захисні властивості побудованих конструкцій від зовнішніх руйнівних чинників. Крім того, можливо створювати різні відтінки змішуючи різні фарби і використовувати безліч інших декоративних елементів.

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори