Композитна арматура PolyEx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
PolyEx

Композитна арматура PolyEx

 

Шукаєш майстра? Знайдеш тут

 

Композитна арматура від заводу  " PolyEx Україна"

Порівняння зі стальною арматурою:

-Міцність на розрив в 4 рази вище, ніж у сталевої арматури класу АIII при рівному діаметрі, що дозволяє застосовувати композитну арматуру меншого діаметра.

-Межа міцності при розтягуванні для d10 складає 1530 МПа, для стальної  арматури класу АІІІ це показник складає 390 МПа.

-Заміна сталевої арматури на композитну меншого діаметра при рівних показниках міцності є рівнопрочной заміною. Коли замість сталевої арматури Ø12 використовуємо композитну арматуру Ø8, ми беремо до уваги рівну міцність цих зразків.

-Вартість композитної арматури на 25-30% нижча від стальної при рівнопрочній заміні.

-Непряма економія до 20% (логістика, відсутність вантажно-розвантажувальної техніки, зменшення нахлеста при в'язанні арматури, збільшення в 2 рази швидкості в'язки арматури та ін.) при рівнопрочній заміні металевої арматури АІІІ на композитну

-Легше в 9 разів ніж стальна

-Розрахункова щільність композитної арматури 1,98кг / м3, щільність металевої арматури 7,85кг/м3. При  рівносильній   заміні,  композитна арматура  легше  в  9 разів  ніж  сталева.

-Стійка до впливу кислот і лугів, не кородує. Композитна арматура відноситься до матеріалів 1-ої групи хімічної стійкості, гарантуючи довговічність і відсутність руйнувань бетону в наслідок корозії.

-Дозволяє використовувати полімерну арматуру в бетонах з меншим класом водонепроникності –

-Коефіцієнт температурного розширення такий же як у бетону.

-Композитна арматура виключає випадки промерзання бетону.

-Композитна арматура має коефіцієнт температурного розширення майже  як у бетону.

Не проводить електричний струм. Композитна арматура перешкоджає появі малих струмів в каркасі з арматури.

Магнітопрозора, Радіопрозора:

Напевно кожен бував в такій ситуації, коли в бетонній будівлі телефон не ловить сигнал. Це пов'язано з тим, що сталева арматура виступає в ролі  екрану, що не пропускає електромагнітні хвилі. Композитна арматура абсолютно радіопрозора.

Гнучка та володіє «пам’яттю».

Можливе виробництво за розмірами замовника. Поставка арматури  здійснюється як в прутах, так і в бухтах необхідної для замовника довжини. При випрямленні приймає первісну прямолінійну форму. Зберігає напругу і міцність при вигині.

Простота монтажу:

В'язку арматури можуть здійснювати пара робочих з мінімальним використанням матеріалів та інструментів, склопластикові арматура проста в різанні і монтажі. Різати можна як відрізним інструментом (болгарка, торцювання), так і ножицями або кусачками, що істотно полегшує монтаж. 1

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори