Гіпсокартон : Гіпсокартон Plato потолочний 9,5ммХ1,20мХ2,5м
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Гіпсокартон Plato потолочний 9,5ммХ1,20мХ2,5м

Категорія: Гіпсокартон
Роздрібна ціна

255.00 грн.

245.00 грн.

Введіть кількість:

Від 50шт - отримуй спецціну!

Купити зi знижкою

Гіпсокартон стельовий

Стельовий гіпсокартон широко застосовується в будівництві завдяки унікальним властивостям: екологічність, міцність і низька ціна.

Технічні характеристики дозволили гіпсокартону для стелі стрімко поширитися в будівельній індустрії. Це найкраща альтернатива обробці приміщень накладенню штукатурки.

Якщо ви хочете використовувати стельовий гіпсокартон при облаштуванні приміщення, необхідно розуміти особливості і різновиди матеріалу.

Стельовий гіпсокартон: сфера застосування

Купувати стельовий гіпсокартон для облаштування приміщень прийнято шириною від 9.5 мм. Він відмінно підійде для монтажу підвісної стелі. Звичайний гіпсокартон стельовий використовується в приміщеннях з незначною вологістю.

В приміщеннях з підвищеною вологістю є загроза відшарування листів, тому використовують вологостійкий гіпсокартон.

Особливості застосування стельового гіпсокартону

 • При високих вимогах до звукоізоляції проводиться двошарове облицювання. Для економії можна придбати звукоізоляційний лист звичайної ширини.
 • У кімнатах з високою вогкістю рекомендується використовувати вологостійкий гіпсокартон. У своєму складі він має спеціалізовані присадки. Такий матеріал здатний прослужити довгі роки і не відвалитися в кімнатних з підвищеною вогкістю.

 

 
 
Позвонити
 Догори