Блоки паз-гребень
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів
Сортувати за брендом
Стоунлайт

Блоки паз-гребень

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Шукаєш майстра? Тисни тут

Малоповерхове будівництво (до 3 поверхів), а також заповнення монолітного каркаса вимагає особливого блоку, який мав би ряд переваг по відношенню до гладкому блоку, і саме такими перевагами володіє блок ТМ Стоунлайт зі структурою "паз-гребінь" з захватними кишенями.

Виконання функції "теплового замку" по вертикальному шву покладено на систему паз-гребінь, яка також служить в якості направляючого. Використання системи паз-гребінь дозволять не тільки підвищити продуктивність праці, знизити витрату клею, але і значно спростити кладку. Наявність захватних кишень - робить перенесення блоків і сам процес кладки більш легким процесом.

 
 
Позвонити
 Догори