купити газоблок Чернівці
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Газоблок

 

 

 Газоблок

Одним з лідерів по виробництву газоблоку в Україні є ТМ Стоунлайт . Для виробництва газоблоків даної марки використовується тільки найсучасніше німецьке обладнання. Безкомпромісна проходження найвищим європейським і світовим стандартам якості - кредо виробника ТМ Стоунлайт . Можливість тривалого зберігання газоблоку даної марки навіть при найбільш різких і несприятливих змін погодних умов досягається за рахунок використання упаковки з поліпропілену і піддонів.

ТМ Стоунлайт пропонує увазі споживачів широкий спектр продукції в який входять газоблоки різних видів:
- гладкі газоблоки, газоблоки системи« паз-гребінь », U-образні пристрою армованих перемичок.

Крім того, Ви можете замовити весь необхідний комплекс інструментів для монтажу газоблоків.

Газоблок - надзвичайно легкий матеріал, його вага в 3-4 рази менше ніж вага цегли. Це говорить про те, що при спорудженні будинку не потрібно масивний фундамент, а це значно здешевлює будівництво. Також на існуючий будинок можна з легкістю добудовувати другий і мансардні поверхи.

Будинки з газоблоку добре підходять для сезонного проживання, оскільки в зимовий період вони за кілька годин можуть прогрітися до комфортної температури, чого не скажеш про цегельний будинку. Стіна з газоблоку навіть на дотик тепла, а цегляна - холодна. Саме тому житло з газобетону на сьогоднішній день вважається економним варіантом. Його економічність привертає людей, що тягне за собою зростання виробників. Сьогодні купити газоблок в Чернівцях дуже легко. Ми пропонуємо продукцію різних фірм, які виготовляють газоблоки різної вартості і якості.

Гарантована якісна і швидка кладка стін з газоблоку, завдяки великим і ідеально точним розмірам блоків, які кладуться на клей товщиною 3 мм. Кладка цегли здійснюється в 5 разів довше, не включаючи теплоізоляційні роботи.

Газоблок зручний для нарізки.

Матеріал легко ріжеться звичайною пилкою, в нього легко заходять дюбеля і навіть штроби під електрику робляться просто. При товщині 350 мм газоблок не вимагає ніякого додаткового утеплення і відповідає всім сучасним стандартам енергозбереження.

Звукоізоляція, вогнестійкість і екологічність - переваги газоблоку

Газоблок (Чернівці) лідирує в рейтингу стінових матеріалів за такими показниками як звукоізоляція і вогнестійкість. Також газоблок в місті Чернівці абсолютно екологічно чистий матеріал, який показує його санітарно екологічні висновки.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори