купити газоблок Чернівці
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Газоблок

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

 

 

 Газоблок

Одним з лідерів по виробництву газоблоку в Україні є ТМ Стоунлайт . Для виробництва газоблоків даної марки використовується тільки найсучасніше німецьке обладнання. Безкомпромісна проходження найвищим європейським і світовим стандартам якості - кредо виробника ТМ Стоунлайт . Можливість тривалого зберігання газоблоку даної марки навіть при найбільш різких і несприятливих змін погодних умов досягається за рахунок використання упаковки з поліпропілену і піддонів.

ТМ Стоунлайт пропонує увазі споживачів широкий спектр продукції в який входять газоблоки різних видів:
- гладкі газоблоки, газоблоки системи« паз-гребінь », U-образні пристрою армованих перемичок.

Крім того, Ви можете замовити весь необхідний комплекс інструментів для монтажу газоблоків.

Газоблок - надзвичайно легкий матеріал, його вага в 3-4 рази менше ніж вага цегли. Це говорить про те, що при спорудженні будинку не потрібно масивний фундамент, а це значно здешевлює будівництво. Також на існуючий будинок можна з легкістю добудовувати другий і мансардні поверхи.

Будинки з газоблоку добре підходять для сезонного проживання, оскільки в зимовий період вони за кілька годин можуть прогрітися до комфортної температури, чого не скажеш про цегельний будинку. Стіна з газоблоку навіть на дотик тепла, а цегляна - холодна. Саме тому житло з газобетону на сьогоднішній день вважається економним варіантом. Його економічність привертає людей, що тягне за собою зростання виробників. Сьогодні купити газоблок в Чернівцях дуже легко. Ми пропонуємо продукцію різних фірм, які виготовляють газоблоки різної вартості і якості.

Гарантована якісна і швидка кладка стін з газоблоку, завдяки великим і ідеально точним розмірам блоків, які кладуться на клей товщиною 3 мм. Кладка цегли здійснюється в 5 разів довше, не включаючи теплоізоляційні роботи.

Газоблок зручний для нарізки.

Матеріал легко ріжеться звичайною пилкою, в нього легко заходять дюбеля і навіть штроби під електрику робляться просто. При товщині 350 мм газоблок не вимагає ніякого додаткового утеплення і відповідає всім сучасним стандартам енергозбереження.

Звукоізоляція, вогнестійкість і екологічність - переваги газоблоку

Газоблок (Чернівці) лідирує в рейтингу стінових матеріалів за такими показниками як звукоізоляція і вогнестійкість. Також газоблок в місті Чернівці абсолютно екологічно чистий матеріал, який показує його санітарно екологічні висновки.

 

 
 
Позвонити
 Догори