Фасадний декор
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Фасадний декор

 

Smart Slider with ID #3 does NOT EXIST or has NO SLIDES!

Usage: Used in PHP


 

 

З чого складається незабутній архітектурний вигляд будинку, і чому ми захоплюємося, проходячи вулицями старовинних міст? На загальне враження, звичайно ж, впливають багато чинників, але мало не вирішальну роль відіграє зовнішня художня обробка - фасадний декор від ФАЙНБУД. Ми бачимо не одноманітні, монотонні стіни, а майстерно виконані виступаючі оригінальні форми. Це і атланти з кариотид, це і колони, і барельєфи, пілястри, русти, пілони, а також багато інших декоруючі елементи, що прийшли до нас з класичних стилів, і являють собою приклад і джерело натхнення для сучасних архітекторів. Завдяки фасадного декору будь-яка споруда набуває складну об'ємну форму, чим створює позитивний емоційний настрій для оточуючих, оскільки відомо, що строгі квадратно-прямокутні форми - «коробки» чинять негативний вплив на психофізичний стан людини.

Фасадний декор актуальний і для абсолютно сучасних споруд. Як приклад можна привести Empire State Building, Tokyo Metropolitan Government Building, офіс компанії Chrysler і ін. В оформленні цих хмарочосів зі скла і бетону присутні елементи лиття, ліпнини, кахельних зображень. Але на сьогоднішній день існують матеріал, здатний імітувати всі ці види обробки і в той же час характеризується довговічністю, меншою вагою, простотою монтажу виробів з нього, і, що дуже важливо, самої мінімальної в порівнянні з усіма аналогами вартістю. Це пінополістирол, або як ще прийнято називати, пінопласт.

Оформлення фасаду будинку - це не просто красива картинка, де всі кольори поєднуються. Декор фасаду будівлі повинен відповідати вимогам функціональності проекту, доступності використовуваних матеріалів, сумісності фінішної обробки і внутрішнього утеплювача.

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори