Сходи на горище Roto
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Roto

Сходи на горище від німецького концерну Roto - це високоякісні дерев'яні сходи ідеально підходять для забезпечення доступу на горище з житлових приміщень. Особлива міцність виготовлених в Німеччині горищних сходів Roto полягає в істинно німецькому підході до їх виробництва, особливу увагу, під час якого приділяється надійності та міцності всіх комплектуючих - люка, каркаса і ступенів. Така концепція виготовлення горищних сходів дозволяє їм перевершувати всі доступні аналоги конкурентів за показниками естетичності, зручності експлуатації, ергономічність, особливої міцності і надійності. Сходи на горище Roto легко і просто розгортаються, швидко складаються в люк і стають практично не помітними в кімнаті, а крім того, дозволяють зберегти максимальну кількість корисної площі. Можливість розгорнути сходи дуже сильно допомагає, якщо необхідно підняти або опустити різні предмети.

Легкий монтаж і зручна конструкція, робить сходи Roto універсальними для будь-якого приміщення (вони підійдуть для оснащення доступу і на горище, і в підвал, і навіть сполуки житлових поверхів). Крім того, такі сходи дозволяють зробити простір кімнат більш функціональним, ідеально вписуючись при цьому в будь-яку дизайнерську концепцію.

В асортимент горищних сходів Roto входять дво- і трисекційні моделі виготовлені з металу і пластика, здатні задовольнити навіть найвищі вимоги до егологічності, простоті і безпеки використання. Сходи Roto здатні витримувати навантаження до 170кг і не втрачають своїх якостей з часом.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори