Сходи на горище Oman
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Oman

Особливу популярність серед споживачів по праву завоювали горищні сходиOMAN, завдяки своїй компактності і зручності використання.

Виробник данихгорищних сходів - польська компанія«OMAN», складається в європейській групі виробників і вважається одним з найбільш відомих компаній-виробників горищних сходів в Евпропи. Широка мережа представництв компанії «OMAN», охоплює практично всі країни Європи, є їх представництво і в Україні. Продукція ОМАН в Україні є повністю сертифікованою, яка відповідає всім українським, європейським і світовим стандартам якості. Згідно з результатами опитування серед експертів Німеччини, Чехії, Росії та України - сходиOMAN визнані найбільш безпечними.

Компактність, функціональність, хороші показники теплоізоляції, екологічність, зручність і простота в установці і експлуатації - ось далеко не повний список переваг сходів Оман. Крім того, ці горищні сходи здатні витримувати навантаження до 260кг. Лінія продукції від польської компанії Оман включає в себе дерев'яні горищні сходи, металеві горищні сходи, також комбіновані сходи.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори