Сходи на горище Fakro
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Fakro

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Компанiя Fakro виробляє дерев'яні та металеві сходи для горища найвищої якості і безпеки.

Горищнi сходи Fakro завдяки спрощеній системі монтажу, що дозволяє встановити сходи двома особами без проблем, а також легко налаштувати її - є еталоном як і простоті на ринку. За рахунок того, що замок розташовується всередині короба конструкції на кришці, зовні (зовнішній частині) всі конструкційні елементи не видно. Ущільнювач по контуру, розташований у фрезерованной частини корпусу сходи забезпечує щільне прилягання кришки люка до короба.

Широкий спектр можливостей вибору розмірів отворів (люків) і висот сходів, дозволяє підібрати найбільш відповідний варіант для кожного конкретного випадку. Поставляються всі горищні сходи Факро повністю готовими до установки, в щільній і надійній упаковці.

Сходи Факро, що складаються з трьох або чотирьох секцій, легко розбирати і збирати, можна швидко прибрати в стелю, вдавшись до допомоги спеціально для цього призначеного стрижня.

Основними конкуретними перевагами складних сходів Fakro є:

- простота монтажу і використання;

- повна функціональність в умовах оптимальної компактності;

- підвищена міцність конструкції (витримує вагу до 250 кг);

- ергономічний дизайн.

 

 
 
Позвонити
 Догори