Сходи на горище
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Сходи на горище

 

Найкращим рішенням для забезпечення швидкого, зручного і безпечного доступу на мансарду, горище або технічне приміщення є складна драбина. Завдяки особливостям своєї конструкції, досягається значна економія корисного простору приміщення, оскільки такі сходи в складеному стані являє собою короб, який можна легко «заховати» в стельовому прорізі, зробивши його практично непомітним.


Використання екологічно чистих матеріалів, в даному випадку деревини сосни, підтверджене сертифікатом міжнародного класу FSC, дає можливість говорити про виняткову екологічності та безпеки таких сходів. На металевих сходинках розсувний сходів мають місце бути рифлення, а на дерев'яних насічки, що дозволяє забезпечити абсолютну безпеку підйому для людей будь-якого віку, за рахунок наявності ефект проти ковзання.


Забезпечення збільшення міцності і надійності конструкції складних сходів досягається за рахунок використання з їх внутрішньої сторони спеціальних з'єднань типу «ластівчин хвіст». Спеціальний механізм, який використовується для кріплення пружин, дає можливість точного регулювання, а головне дозволяє забезпечити додаткову безпеку під час експлуатації.


Кришки люків оснащені конструкцією типу сендвіч-панель, в якій з двох сторін лист пінополістиролу різної товщини закривається панелями ДВП, це робиться для того, щоб зменшити втрати тепла і поліпшити теплоізоляцію.

 

Дізнатися більше про асортимент і ціни можна за телефонами:

(099) 247 46 82

(096) 677 82 55

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори