Вініловий сайдинг FineBer
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
                  
        
			
				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Fineber

Вініловий сайдинг FineBer від американського виробника «Терна Полімер» з початку свого випуску в 2001 році, успішно зарекомендував себе як продукт який якщо не перевершує, то принаймні абсолютно не поступається своїм конкурентам із США і Канади. Вініловий сайдинг FineBer повністю відповідає визнаному в усьому світі американським стандартом якості ASTM.

Завдяки використання сучасного виробництва сайдингу, заснованого на застосуванні технології коекструзії, виготовляється виключно сучасний продукт ідеально підходить для облицювання будь-яких поверхонь. Вініловий сайдинг файнбер складається з двох шарів, лицьовий шар покликаний виконувати декоративну функцію, а також захищати сайдинг від негативного впливу зовнішнього середовища, внутрішній шар відповідає за надання додаткової міцності.

Широкий спектр колірних рішень розроблених фахівцями FineBer фива, а також різноманітність супутніх аксесуарів дозволяє швидко, якісно і недорого оновити фасад будівель, додати їм сучасний вигляд або вдихнути житття в нову дизайнерську ідею.

Продукція FineBer повністю адаптований до українських кліматичних умов, виробник гарантує високу стійкість вінілового сайдинга до різких перепадів температур і іншим агресивним проявам факторів зовнішнього середовища. Вініловий сайдинг файнбер - це ідеальне рішення для обробки абсолютно всіх типів малоповерхових будівель і споруд. Крім того, застосування цього сайдингу дозволяє використовувати додаткові матеріали для теплоізоляції фасадів. Сайдинг файнбер легко монтується і за умови правильного монтажу не вимагає ремонту і оновлення протягом всього терміну експлуатації.

Вініловий сайдинг FineBer якісний продукт сучасних технологій, що володіє високими показниками пожежної безпеки та екологічності, чому підтвердженням є наявність сертифікатів від дослідних лабораторій зі світовим рівнем.

   Переваги вінілового сайдинга
FineBer
  :
 • Тривалий термін служби;
 • Трудногорючесть;
 • Тривалий термін служби - 50 років;
 • Стійкість до різких перепадів температур від -50 ° C до + 50 °;
 • Стійкість до дії вологи і ультрафіолету.

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори