Вініловий сайдинг
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Вiнiловий сайдiнг

Вініловий сайдинг широко застосовується при обробці будь-яких фасадів. Цей обробний матеріал за своїм зовнішнім виглядом нагадує звичайну дошку для обшивки фасаду, але на відміну від неї він не втрачає своїх захисних і декоративних властивостей з плином часу. Вініловий сайдинг навіть під впливом агресивного зовнішнього середовища (різких перепадів температури, сильних мороз, обмерзання, потужні зливи і т.п.) протягом багатьох років не змінюється ні на частку. Крім того, вініловий сайдинг дуже легко миється, до нього не пристає бруд, як позивати практика, для його очищення достатньо всього лише змити пил з допомогою води.

Вперше вініловий сайдинг був виготовлений в 1959 році. В основі технології виробництва вінілового сайдинга лежить ексрузіонний процес, суть якого полягає в продавлюванні через профілюючі отвори сировинної суміші, її ще називають компаунд, наслідком чого виходять вінілові стрічки заданих параметрів. На виході з екструдера відбувається обрізка вінілових стрічок по крайках і надання їм певного робочого профілю, так званого форм-фактора. Завдяки розвитку сучасних технологій були винайдені два способи отримання вінілового сайдинга: коекструзія і моноекструзіі. Остання, в даний час, вважається застарілою і застосовується вкрай рідко. Коеструзія в процесі якої відбувається двошарове виготовлення вінілової панелі, в свою чергу, вважається передовим способом виготовлення вінілового сайдинга. Об'єднуються вищевказані шари коекструдером на молекулярному рівні.

Захистити сайдингову панель від опадів і ультрафіолетового випромінювання покликаний зовнішній шар (capstock), що становить 20-25% від загальної товщини полотна панелі. Міцність, тепло- і морозостійкість панелі, збереження незмінними геометричних параметрів панелі - це функції внутрішнього шару (substrate).

За своїм складом вініловий сайдинг на 80% складається з полівінілхлориду (ПВХ), йому ж він зобов'язаний своєю назвою - вініловий. Крім того, до його складу входять також різні речовини покликані поліпшити фізичні і хімічні властивості сайдингу, а саме: барвники, стабілізатори, модифікатори і т.п.

 

 
 
Позвонити
 Догори