Сайдинг Fineber
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
                  
        
			
				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Fineber

З 2009 року російський завод Терна Полімер почав випуск нового виду продукції - цокольного сайдинга під маркою FineBer. Цокольний сайдинг це можливість застосовувати свіжі рішення і нові можливості в дизайні та оформленні фасадних поверхонь будівель будь-якого типу. Цегла, сланець, природний камінь - ось ті матеріали, які з максимальною достовірністю копіює сайдинг від Фанбер. Максимальна схожість досягається за рахунок широкого спектру колірної гами цокольного сайдинга, яка мало чим відрізняється від кольорів і відтінків, властивих натуральним матеріалам.

Цокольний сайдинг FineBer має широку область застосування і відмінно підходить для декорування і захисту всього фасаду в цілому, а не тільки цокольних поверхів, крім того, він дуже часто використовується для вигідного підкреслення окремих елементів фасадів (колон, порталів, вікон, дверей тощо .).

Цокольний сайдинг, фасадні панелі FineBer прекрасно поєднуються один з іншим, а завдяки наявності яскраво вираженого рельєфу, їх використання дозволяє додати зовнішньому вигляду будівель вишуканий, солідний і респектабельний вигляд. У той же час, цей матеріал був і залишається одним з найдоступніших для споживачів. Виробляється цокольний сайдинг FineBer за технологією, що передбачає використання виключно високоякісної сировини із застосуванням методу лиття на спеціальних термопласт-автоматах.

Відмінне поєднання довговічності, практичності та естетики, а також легка вага, технологічність і швидкість монтажу робить фасадні панелі FineBer відмінним сучасним композитним облицювальним матеріалом. Цокольний сайдинг FineBer володіє підвищеною ударною і механічною міцністю панелей, яка пояснюється їх товщиною (3 мм).

Облицювальні матеріали від FineBer відрізняються підвищеною стійкістю до дії ультрафіолету, різких перепадів температур, абсолютною вологостійкістю, екологічністю і високою пожежонебезпекою.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори