Цокольний сайдинг
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Цокольний сайдiнг

Одним з найважливіших елементів необхідних для безпечної експлуатації різних будівель, є забезпечення захисту від впливу зовнішнього середовища. Захистивши стіни і дах від негоди, фундамент від впливу грунтових вод зазвичай багато хто забуває про необхідність захисту цоколя будівлі. Хоча для цього існує відмінний облицювальний матеріал, що добре зарекомендував себе в усьому світі - цокольний сайдинг. Цокольний сайдинг - це виготовлені з металу або вінілу литі облицювальні панелі, призначені для оздоблювальних робіт. Іноді для виготовлення цокольного сайдинга використовують і інші матеріали, але всі матеріали обов'язково повинні повністю відповідати всім вимогам щодо якості, головними з яких є вологостійкість і стійкість до механічних пошкоджень.

Відповідність високим вимогам роблять якісний цокольний сайдинг - ідеальним матеріалом для облицювання цоколя, оскільки саме цоколь, як правило, схильний до найбільшим навантаженням. Особливу небезпеку для цоколя мають потрапляння вологи і води, які можуть привести до усадки і деформації, які виникають зазвичай через різницю між температурним режимом зовні і всередині фундаменту. Багато домовласники стикалися з необхідністю очищення звичайного цоколя пилу і бруду, забивання дірок і тріщин, штукатурки і забарвлення цоколя. Для того щоб ізбивается від такої рутинної роботи, досить обробити цоколь сайдингом, які значно міцніше і довговічніше всіх інших видів традиційної обробки.

Установка панелей цокольного сайдинга на поверхню будівлі - це проста нескладна для кваліфікованих робітників завдання. Сполучені спеціальними механічними замками панелі прикріплюються за допомогою цвяхів або шурупів до підготовленої заздалегідь латах чи прямо до фасаду. Залежно від навичок і загальної площі, в середньому робота може займатися від декількох годин до 2-3 днів. Слід також зазначити, особливу екологічність сайдингу, який безпечний як для людини, так і для навколишнього середовища, оскільки виготовляється він відповідно до жорстких вимог міжнародних стандартів якості.

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори