Цокольний сайдинг
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Цокольний сайдiнг

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Одним з найважливіших елементів необхідних для безпечної експлуатації різних будівель, є забезпечення захисту від впливу зовнішнього середовища. Захистивши стіни і дах від негоди, фундамент від впливу грунтових вод зазвичай багато хто забуває про необхідність захисту цоколя будівлі. Хоча для цього існує відмінний облицювальний матеріал, що добре зарекомендував себе в усьому світі - цокольний сайдинг. Цокольний сайдинг - це виготовлені з металу або вінілу литі облицювальні панелі, призначені для оздоблювальних робіт. Іноді для виготовлення цокольного сайдинга використовують і інші матеріали, але всі матеріали обов'язково повинні повністю відповідати всім вимогам щодо якості, головними з яких є вологостійкість і стійкість до механічних пошкоджень.

Відповідність високим вимогам роблять якісний цокольний сайдинг - ідеальним матеріалом для облицювання цоколя, оскільки саме цоколь, як правило, схильний до найбільшим навантаженням. Особливу небезпеку для цоколя мають потрапляння вологи і води, які можуть привести до усадки і деформації, які виникають зазвичай через різницю між температурним режимом зовні і всередині фундаменту. Багато домовласники стикалися з необхідністю очищення звичайного цоколя пилу і бруду, забивання дірок і тріщин, штукатурки і забарвлення цоколя. Для того щоб ізбивается від такої рутинної роботи, досить обробити цоколь сайдингом, які значно міцніше і довговічніше всіх інших видів традиційної обробки.

Установка панелей цокольного сайдинга на поверхню будівлі - це проста нескладна для кваліфікованих робітників завдання. Сполучені спеціальними механічними замками панелі прикріплюються за допомогою цвяхів або шурупів до підготовленої заздалегідь латах чи прямо до фасаду. Залежно від навичок і загальної площі, в середньому робота може займатися від декількох годин до 2-3 днів. Слід також зазначити, особливу екологічність сайдингу, який безпечний як для людини, так і для навколишнього середовища, оскільки виготовляється він відповідно до жорстких вимог міжнародних стандартів якості.

 
 
Позвонити
 Догори