Софіт
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Софiт

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Софіт - це перфоровані і не перфоровані вінілові панелі. Перфоровані софіти це ідеальний вибір для обшивки стелі відкритої веранди, альтанки або ганку. За рахунок того, що використання цих софітів дозволяє забезпечити постійний доступ повітря до всіх внутрішніх поверхонь покрівлі, відкриті споруди облицювання софітів навіть протягом досить тривалого періоду часу не потребують ремонту і зберігають відмінний вид. Софіти без перфорації, в свою чергу, прекрасно підходять для облицювання стелі внутрішніх приміщень дач, заміських будинків і т.п. За ним можна надійно заховати проводку, труби та інші комунікації.

Сучасні софіти виробляються методом коеструзіі виключно з високоякісних матеріалів ПВХ із застосуванням найбільш актуального на сьогоднішній день обладнання.

Під час виробництва софіта, внутрішній і лицьовій його шари проходять процес екструдаціі виключно з первинної сировини з застосуванням спеціальних добавок, що дозволяє домогтися малого розширення матеріалу, а значить забезпечити гарантовану стабільність софіта при перепадах температур і, таким чином, захистити його від деформації. Сучасні софіти мають високу ударостійкість і спеціальною системою захисту від механічних пошкоджень.

При займання софітів з матеріалу не падають краплі, це було визначено під час їх досліджень на вогнетривкість, що в поєднанні з підвищеною цветоустойчивостью робить цей матеріал серйозним конкурентом для інших видів облицювання. Згідно з останніми дослідженням сучасні софіти здатні зберігати свій зовнішній вигляд незмінним протягом 30 років.

 

 
 
Позвонити
 Догори