Ruukki Lamela straight
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Ruukki

Відома в усьому світі фінська металургійна компанія Ruukki представляє увазі споживачів металевий сайдинг власного виробництва. Продукція цієї фінської компанії користується заслуженою популярністю у більш ніж 26 країнах. Металевий сайдинг фірми Ruukki за період в більше 50 років підтвердив свою відмінну якість і надійність.

Займаючись виробництвом металевої черепиці з початку 60-х років ХХ століття, фінська компанія Рууккі крок за кроком вдосконалювала якість своєї продукції постійно інвестуючи в розробку інноваційних технологій у відповідь на зростаючі вимоги до гідроізоляції матеріалів. Така кропітка праця фінських інженерів дозволила розробити технології виробництва максимально стійких до впливу вологи сталевих листів. Максимальний рівень захисту від вологи був досягнутий за рахунок застосування полімерних покриттів.

Сьогодні, виробництво сталевих листів компанією Рууккі включає в себе складний технологічний процес покриття листів різними типами полімерного покриття для забезпечення ідеальної захисту від впливу руйнівних факторів зовнішнього середовища, а значить і забезпечення максимального терміну служби сталевого сайдінга.

Металевий сайдинг Рууккі це ідеально підходящі для зовнішнього облицювання стін будинків покриті сучасним полімерним покриттям панелі з тонколистової оцинкованої сталі. Застосування сайдингу є дуже широким - основні напрямки це насамперед будівництво та реконструкції різних будівель і споруд, а також утеплення фасадів. Захисна та естетична функція металевого сайдингу Рууккі дозволила йому стати одним з найбільш популярних облицювальних матеріалів свого роду в світі.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори