Металевий сайдинг Арсенал
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
                  
        
			
				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Арсенал

Металевий сайдинг від української компанії Асенал-Центр - один з лідерів на ринку оздоблювальних матеріалів в Україні. Широко використовується при будівництві та ремонті будівель різного призначення, також він підходить в якості одного з елементів систем для утеплення фасадів. Основною функцією металевого сайдингу Арсенал є захист поверхонь будівель і споруд від дії агресивних чинників атмосферного середовища (вологи, перепадів температур, вітру і т.п.), але, крім того, він також виконує декоративну функцію. Цей оздоблювальний матеріал можна застосовувати для обробки як зовнішніх, так і внутрішніх стін будівель. За рахунок своєї відносно невеликого ваги і ширини, металевий сайдинг Арсенал відмінно підходить для обшивки конструкційно складних будівель і споруд, а також завдяки його практичності металевий сайдинг ідеально підходить для обробки будівель і споруд з великою кількістю віконних та дверних прорізів.

Чудова стійкість до впливу шкідливих ультрафіолетових променів, атмосферних опадів і перепадів температур, а також достатня міцність до можливих навантажень механічного характеру робить металевий сайдіг Арсенал ідеальним вибором для обробки поверхонь будь-якого типу і складності. Крім того, малюнок натурального дерева, який відмінно відтворює цей сайдинг, дозволяє створити видимість використання дерев'яної обшивки без супутніх пов'язаних з використанням натурально дерева проблем.

Гладкий металевий сайдинг, який має вигляд корабельної дошки від компанії Арсенал це високоякісний облицювальний матеріал з сучасним полімерним покриттям. Ширина сайдингу від 200 мм і вище, а довжина коливається в діапазоні від 2 до 6 метрів. Під час монтажу сайдинг використовується без залишку, що в поєднанні з його невеликою ціною робить його одним з найбільш економічних видів облицювального матеріалу. Схема монтажу металевого сайдингу Арсенал в місці з утеплювачем передбачає наявність вільного місця використовуваного для забезпечення вентиляції поверхні стіни.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори