Металевий сайдинг
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Металевий сайдiнг

Металевий сайдинг являє собою імітують дощату обшивку декоративні металеві панелі, які призначені для облицювання фасадів і карнизів. Основою для виготовлення сайдинга є листи оцинкованої сталі довго від 2 до 6 м і товщиною в 200мм, які мають полімерне покриття і широкий колірний діапазон. Сьогодні, сайдинг випускається як з гладкою, так і з структурованою під дерево поверхнею. Широко застосовується цей оздоблювальних матеріал для утеплення будинків (входить в системи вентильованого фасаду) і облицювання фасадів, ну і зрозуміло, виконує функцію захисту від агресивного впливу зовнішнього середовища.

Сучасний металевий сайдинг негорючий, нетоксичний, має стійкість до впливу різних активних хімічних речовин і проявів факторів зовнішнього середовища, має потужні антикорозійними властивостями, не змінює колір в процесі тривалої експлуатації і зазнає змін під впливом низьких температур. Такий облицювальний матеріал надзвичайно простий в експлуатації, крім того, його немає необхідності перефарбовувати, а вимити його можна звичайною водою зі шланга. Широка колірна гамма дозволяє застосовувати металевий сайдинг в будь-якої дизайнерської концепції, і для вираження будь-яких креативних ідей. Сучасний сайдинг оберігає стіни від появи конденсату, оскільки нижні кромки панелей мають спеціальні отвори для вентиляції.

Простота монтажу в поєднанні з невеликою вагою дозволяє займатися монтажем сайдинга в будь-який час року без залучення техніки та великої кількості робітників. Сайдинг за рахунок своєї надійності і довговічності дозволяє також заощадити на постійних ремонтах, крім того, він набагато дешевше інших оздоблювальних матеріалів для фасадів. Сайдинг використовується як частина системи утеплення фасадів.

 

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори