Металевий сайдинг
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Металевий сайдiнг

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

Металевий сайдинг являє собою імітують дощату обшивку декоративні металеві панелі, які призначені для облицювання фасадів і карнизів. Основою для виготовлення сайдинга є листи оцинкованої сталі довго від 2 до 6 м і товщиною в 200мм, які мають полімерне покриття і широкий колірний діапазон. Сьогодні, сайдинг випускається як з гладкою, так і з структурованою під дерево поверхнею. Широко застосовується цей оздоблювальних матеріал для утеплення будинків (входить в системи вентильованого фасаду) і облицювання фасадів, ну і зрозуміло, виконує функцію захисту від агресивного впливу зовнішнього середовища.

Сучасний металевий сайдинг негорючий, нетоксичний, має стійкість до впливу різних активних хімічних речовин і проявів факторів зовнішнього середовища, має потужні антикорозійними властивостями, не змінює колір в процесі тривалої експлуатації і зазнає змін під впливом низьких температур. Такий облицювальний матеріал надзвичайно простий в експлуатації, крім того, його немає необхідності перефарбовувати, а вимити його можна звичайною водою зі шланга. Широка колірна гамма дозволяє застосовувати металевий сайдинг в будь-якої дизайнерської концепції, і для вираження будь-яких креативних ідей. Сучасний сайдинг оберігає стіни від появи конденсату, оскільки нижні кромки панелей мають спеціальні отвори для вентиляції.

Простота монтажу в поєднанні з невеликою вагою дозволяє займатися монтажем сайдинга в будь-який час року без залучення техніки та великої кількості робітників. Сайдинг за рахунок своєї надійності і довговічності дозволяє також заощадити на постійних ремонтах, крім того, він набагато дешевше інших оздоблювальних матеріалів для фасадів. Сайдинг використовується як частина системи утеплення фасадів.

 

 
 
Позвонити
 Догори