Сайдинг
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
	 


ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Cайдинг

Наші відгуки

Михайло Урсу
Виконроб

Співпрацюю із ФайнБудом вже більше трьох років, приємно бачити, що хлопці розвиваються. Молодці, дякую, що робите найкращі ціни.

Яремій Юра
Майстер

Спасибі за якісні матеріали та своєчасну доставку. З вами приємно працювати. Все, що потрібно для ремонту та будівельних робіт завжди купую у ФайнБуд!

Кушніренко Сергій
Виконроб

Купляв на ФайнБуді композитну арматуру, зекономив чималу суму, сам собі привіз 3тис м. легковою машиною, та ще й виявилось, що нею набагато легше працювати. Дякую.

 
Чоботар Микола
Майстер

Купляли Композитку арматуру. По всім порівнянням краща металу.
Будівельники задоволені зручністю роботи, ніякої тяжкості.
Працюємо з нею на постійні основі, рекомендую 👍🏻

Микола Назаров
Майстер

Працюємо протягом 6-ти років, задоволенні якістю матеріалу, особливо Siltek. Працювати з матеріалом дуже просто. І Вам його доставлять завжди вчасно! МОЛОДЦІ! Найдешевші ціни! Приємний персонал, хороші спеціалісти-консультанти!
Не збираюсь змінювати Вас!

 

Сайдингом називається негорючий матеріал для облицювання стін будівель і споруд, який покликаний виконати дві функції: захистити стіни від агресивного впливу різних проявів зовнішнього середовища (волога, вітер, сонце і т.п.) і служити елементом декорування фасаду будинку.

Вперше цей матеріал стали застосовувати в ХІХ столітті в США і Канаді. У той час, сайдингом називали стругані і пофарбовані дошки, які прибивали до стіни під кутом, причому таким чином, щоб домогтися нависання кожного наступного шару над попереднім, що дозволяло уникнути затікання води під облицювання і потрапляння її на стіну.

В середині ХХ ст країнах Північної Америки почалося виробництво вінілових фасадних панелей, набагато довговічніше дерев'яних, які не потребують такого складного догляду і відчутно більше простих в монтажі. Приблизно в той же час з'явився металевий сайдинг (основою були оцинкований листи стали) і цементний сайдинг. З огляду на більш високі вимоги до міцності облицювання цоколя, для неї є окремий вид сайдинга - цокольний сайдинг. Крім того, сьогодні активно використовується ще один вид облицювання - обшивочний сайдинг або софіт.

Незважаючи на свою багату історію, сайдинг сьогодні це абсолютно сучасний матеріал, що підходить для облицювання надзвичайно широкого спектру будівель.

 

Дізнатися більше про асортимент і ціни можна за телефонами:

(098) 137 76 77

(099) 247 46 82

 
 
Позвонити
 Догори