Сайдинг
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
	           
          
        

				
ЧЕКАЄМО ВАС:
Понеділок - Суббота
з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Cайдинг

 

Сайдингом називається негорючий матеріал для облицювання стін будівель і споруд, який покликаний виконати дві функції: захистити стіни від агресивного впливу різних проявів зовнішнього середовища (волога, вітер, сонце і т.п.) і служити елементом декорування фасаду будинку.

Вперше цей матеріал стали застосовувати в ХІХ столітті в США і Канаді. У той час, сайдингом називали стругані і пофарбовані дошки, які прибивали до стіни під кутом, причому таким чином, щоб домогтися нависання кожного наступного шару над попереднім, що дозволяло уникнути затікання води під облицювання і потрапляння її на стіну.

В середині ХХ ст країнах Північної Америки почалося виробництво вінілових фасадних панелей, набагато довговічніше дерев'яних, які не потребують такого складного догляду і відчутно більше простих в монтажі. Приблизно в той же час з'явився металевий сайдинг (основою були оцинкований листи стали) і цементний сайдинг. З огляду на більш високі вимоги до міцності облицювання цоколя, для неї є окремий вид сайдинга - цокольний сайдинг. Крім того, сьогодні активно використовується ще один вид облицювання - обшивочний сайдинг або софіт.

Незважаючи на свою багату історію, сайдинг сьогодні це абсолютно сучасний матеріал, що підходить для облицювання надзвичайно широкого спектру будівель.

 

Дізнатися більше про асортимент і ціни можна за телефонами:

(099) 247 46 82

(096) 677 82 55

 
 
Позвонити
 Догори