ЧЕКАЄМО ВАС: Понеділоник -
Суббота з 9:00 до 19:00
Каталог товарів

Послуги дiзайнера

Найголовнішим на початку ремонту будь-якого приміщення є визначення його стилю і обдумування всіх окремих деталей в його загальному дизайні. Досить часто, особливо якщо мова йде про будь-яких вишуканих варіантах оформлення, обійтися без послуг дизайнера буває практично неможливо. Як у внутрішньому, так і в зовнішньому оформленні будівлі практично завжди можливі множинні варіанти, серед яких необхідно підібрати тільки один, який не тільки стане найбільш доречним і буде відповідати всім вимогам замовника, а й вдало підкреслить призначення того чи іншого приміщення.

Не слід плекати ілюзій, що послуги дизайнера припускають тільки допомога у виборі колірного оформлення приміщення і розташування меблів в ньому. Створення дизайн-проекту допоможе Вам побачити те, як буде виглядати приміщення вже по закінченню ремонту. А готовий якісний проект зможе повністю окреслити робочим процес ремонту. При зверненні до послуг дизайнера, Вам треба пам'ятати те, що добитися бажаного результату можна тільки з Вашої ж допомогою. Головним завданням замовника в роботі з дизайнером є максимально чітка і точна формулювання своїх вимог і побажань. При цьому варто враховувати не тільки зовнішній вигляд всіх елементів інтер'єру, але також і їх функціональне призначення. Адже тільки знаючи всі Ваші задуми, дизайнер зможе допомогти втілити їх в реальність.

Зазвичай для отримання єдиного підсумкового проекту, дизайнеру необхідно створити кілька ескізних варіантів. Це необхідно для того, щоб в результаті розробки остаточного варіанту замовник максимально точно зміг визначити найбільш підходящий інтер'єр приміщення, з огляду на всі найменші деталі. Робота дизайнера починається з попереднього обговорення і замірів об'єкта. Якщо мова йде про часткову або повну перепланування будівлі, то в цьому випадку перед розробкою нового проекту, дизайнеру знадобиться спочатку створити схему поточного вигляду приміщення, що допоможе не тільки йому самому в роботі, але і наочно зможе показати замовнику всі плановані зміни. Починаючи роботу над будь-яким проектом, дизайнер попередньо повідомляє замовника про те, скільки часу займе робота над даним проектом, і яка буде його приблизна вартість. Тому, звертаючись за послугами дизайнера, Ви можете бути впевнені, що підсумок його роботи буде не тільки якісним і своєчасним, але і не вийде за рамки підходящої Вам вартості.

Нашi роботи

 
 
☎ Позвонити ✉ Повідомлення
 Догори